Skocz do zawartości
ja sie tak nie bawie

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Prośba o starego Taliba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym poruszyć temat Taliba a dokładniej kwintesencji jego istnienia. Szansy na natychmiastowe zabicie. Dawniej bardzo lubiłem nim grać i był dla mnie taką "rosyjską ruletką". Myśle że nikogo nie zaskocze mówiąc, że Talib ma deagla z 7 nabojami. Standardowa taktyka taliba to biegac zeby nie dać się trafić i trafić żeby zabić (najlepiej natychmiastowo). Na temat celności deagla w biegu nie będę się oczywiście wypowiadał. Przeciętnie udawało mi się trafić we wroga 2-4 razy w takiej wymianie. Obecna szansa to 1/6 czyli teoretycznie muszę (prawie) cały magazynek, żeby to wbiło(Jeśli ktoś nie pamięta, dawniej była 1/4). A co jak trafie 5 razy i nie wbije? no raczej Dupa bo strzał z Deagla zadaje 30-35 dmg co daje lekko ponad 150 dmg. W czasie pozwalającym wystrzelić pół magazynku karabinku szturmowego o podobnych obrażeniach. To 1/6 to skazanie Taliba na śmierć i zapomnienie, w dodatku nie dając nic w zamian. Jest to skazanie na alternatywe czyli dorwać jakiś perk z bronią. pyt. 1 jak to zrobić skoro wiemy jak zdobyć perk a nie wiemy jak zabić wroga... pyt. 2 co z tymi którzy jednak wolą deagla? Sorki że się tak rozpisałem ale mam nadzieje ,że problem został zrozumiany :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...