Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Sprowokowany M@cIN


M@cIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze tutaj bo dostalem przed chwilka bana na 1 dzien za obraze. Otoz jeden gracz napisal i padles pizdo marcin a ja pizda to cie zrobila ruro jebana i ban na 1 dzien . Prosze o wyjasnienie sytuacji z adminem kotry dawal mi tego bana poniewaz to jest absurdalne ludzie za duzo pozwalaja bo wiedza ze nie moge nic mowic przez mikro to to wykorzystuja a i jeszcze dodam ze jak kto inny cos przklna to dostal kicka potem drugi raz cos grube 2 ostrzezenie i ban a ja zadnego ostrzezenia i dzisiaj do nikogo sie zle nie odezwalem proszeo zmniejwszenie bana do 30min a tamtemu 3h wystarczy bo bana nie dostal z tego co widzialem tylko ja .Nie wiem czy dobrze zrobilem z tym wyciagiem z konsoli bo sie nie znam na csie 1.6 .

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'obrazasz'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'

 

IP:

 

[AMXBans] Twoje IP: '178.235.108.21'

Moj nick: M@cIN | JLB (L)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dałam bana :) Byłeś dziś upominany kilka razy za nadużywanie mikro, również prowokowanie innych graczy. To, że Cie ktoś sprowokował nie musiałeś zniżać się do Jego poziomu i również obrażać w jeszcze gorszy sposób. Według mnie Twoja miarka się już dziś przebrała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban należał ci się nie tylko na kulture,ale też za spam na sayu a wcześniej nawijanie przez mikro. Nie wiem człowieku czy masz coś nie ten tego że cie nosi czy o co chodzi,ale niekoniecznie musisz sie dzielić każdą swoją myślą z serwerem...wypowiadaj to nie wiem,pod nosem,do lustra,do mamy czy żony ale opanuj swoje zachowanie. Po raz kolejny jest skarga od cb i prawdopodobnie po raz kolejny zostanie odrzucona bo NIKT nie bierze cie na poważnie...i wiesz co? Wcale sie nie dziwię. Tyle ode mnie - świadka sytuacji. Pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grę poświęcam sporo czasu ale nie spotykam takich młodzieńców jak Ty kolego, kompletnie nie przestrzegasz regulaminu serwera. Za nic masz ostrzeżenia administracji, obrażasz każdego kto ma inne zdanie niż Ty. Wiem, że nie masz skończonych 16 lat a na innych serwerach twoje zachownie nie jest już tolerowane. Według mnie ta gra nie jest dla Ciebie, pomyśl o innym zajęciu na swój wolny czas polecam wędkarstwo, wycisza i uczy pokory. Mam nadzieję, że przemyślisz swoje zachownie i wrócisz do nas jak dorośniesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...