Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina Target

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: dzis 19.28

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Target

 

Dowody: hltv, http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1501041928-zm_snow_volta.dem.zip

Świadkowie: -

 

Uzasadnienie:

 

to tak gdy nie mial admina target gral normalnie nie mialem nic przeciw nawet w jego podaniu bylem na tak. Ale jak dzisiaj gracz perfidnie bloczyl jako zm dla misi aby ta mnie zabila a potem jak pisalem ze za to straci adma to jeszcze smial mi napisac glupio za co. Sory ale ty robisz zemnie debila czy z siebie? bo jesli chcesz zrobic zemnie debila to sory ale to ci nie wyjdzie. Mialem nie pisac skargi na targeta ale na next mapie inny admin mnie wnerwil co bedzie mialo zakonczenie w next skardze zaraz ze odrazu napisalem i na targeta. To tak link do hltv tu daje http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1501041928-zm_snow_volta.dem.zip

 

mapa nazywa sie zm_snow_volta i tak juz rozpisuje

 

 

 

od 18.10-19.30 admin kampil begajac spamujac zm wykonuje cele co jest normna dla adminow spamowanie tego i samemu kampic co 2 admin to robi.

 

a od 20.50-21.28 admin bloczyl mnie dla misi aby ta mnie ubila co widac na demku.

 

to tak admin nauczyl sie zlych nawykow od innych adminow czyli banowanie za 20 sekundowe kampienie a samemu kampic ile wlezie i mowic ze nie kampi. a 2 skarga bedzie zaraz na 2 admina.

 

a ten czas co podalem w rozpisce to sa minuty mapy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mnie miał zarazić skoro mnie wybugowało do góry z kampy?

 

 

 

Która to już Twoja skarga na forum? Nic tylko tym się zajmujesz.. Chyba coś jest nie tak.

 

 

 

Znajdź sobie dziewczynę i zajmij się nią a nie wylewasz swoje żale w internetach. 

 

 

 

Btw. Jesteś wredny, niemiły, nikt nie chce z Tobą grać i nikt Ciebie na serwerze nie lubi. 

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ransley napisze ci pare rzeczy w punktach:

 

1. HLTV się nie ładuje i to nie tylko mi (może pare osób ma ten problem, a może wszyscy)

 

2. Target to dobry admin który stara się ogarniać server w godzinach szczytu i zawsze jest do dyspozycji

 

3. Nawet jeśli wystąpiła taka sytuacja jaką podałeś to Target napewno za nią przeprosi, ponieważ jest osobą kulturalną 

 

4. Twoje słowa są mało znaczące bo chwila gdy utrudniałeś paru graczom gre i śmiałeś się, że jak coś zrobimy to pójdzie skarga( moim zdaniem jest to groźba albo chociaż próba zastraszenia )

 

5. Nawet jeśli Target zwlekał z zarażeniem Misi to nie znaczy, że jej nie zaraził( czyli cele wykonywał bądź co bądź)

 

6. Wydaje mi się, że jest to wszystko aczkolwiek mniemam, iż ty i tak będziesz upierał się ku swoim racją :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MIałem właśnie zarazić MISIA ale gdy ją uderzyłem to ją zbugowało. Wcześniej gdy byłem już w kampie wchodziłem i byłeś spokojny ale gdy już zbliżałem się do MISIA Uderzyłem ją z prawego noi ją bugło do góry a ty swoim dziecinnym zachowaniem odrazu "idę na ciebie napisać skargę" a gdyby się np to tobie zdarzyło to co byłbyś wielce oburzony że tak nie było blabla... Twoje zachowanie nie denerwuje mnie lecz większość bo ludzie chcą wejść na serwa pograć a nie grać surowo jak ty chcesz . To tej skargi już wyżej napisałem że to był bug a więc ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

4. Twoje słowa są mało znaczące bo chwila gdy utrudniałeś paru graczom gre i śmiałeś się, że jak coś zrobimy to pójdzie skarga( moim zdaniem jest to groźba albo chociaż próba zastraszenia )

 

 

 

 

za to już powinien dostać bana a blokowanie to po drugie :)

 

 

 

Wyraźnie pisze gracz który pierwszy dobieg do kampy na prawo ją blokować ,a tu było odwrotnie (ponieważ ta kampa jest troche inna xD) bo to ty blokowałeś nie mając prawa, a gdy ktoś ci zwrócił uwagę wyśmiałeś go !!!

 

 ty chyba myślisz że możesz wszystko, albo jesteś zdrowo ***********. Gówno się znasz na regulaminie a pouczasz nawet adminów tyle na twój temat .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sory target ale mi sie nie zdarzylo abym stal 30 sekund obok ct i pisal ze mialem go wlasnie zlapac. Szaise mowisz ze wykonal cele tak? to tak ja mam pomysl bede blokowac zm przez 4 min a w ostatniej sekundzie ubije typa i powiem ze badz co badz wykonalem cele twoim zdaniem. Szaise dam ci rade ty sie lepiej zajmij swoja skarga bo wlasnie napisalem a nie robisz glupie wymowki. Misia dla twojej wiadomosci to mam dziewczyne a to czy mnie dzieciaki z serwa lubia to niezbyt obchodzi. moze ci misia sie podoba jak oni ci dupsko liza i jak cie bronia ale sory ja nie jestem z takich. Jak admini banuja ludzi za 20 sekund kampienia a sami robia takie cos i sie tlumacza ze mial laga albo cos innego to sory ale taki ktos to dla mnie jest hipokryta i zerem i tu nie ma o czym rozmawiac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dombek kampa nie jest przypisana do gracza. wiec stac mi nikt nie zabroni i blokowac tez nie. wiec jak chcesz bronic kolege to znajdz inna wymowke bo juz na ten temat byl temat ze blokuje i jakos gyven mi przyznal racje. Powiem ci to setny raz mi nikt nie moze zabronic stac obok kampy jak sie nie podoba to masz wiele kamp na mapie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcecie się pobawić w kotka i myszkę ? Nie ma sprawy Admin taki jak Target i Szaise dostają po 1 punkcie ostrzeżenia.Jeżeli jeszcze raz powtórzy się taka sytuacja to wtedy poniesiecie surowsze konsekwencje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...