Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> problem z MH


Master

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie. nie wiem dlaczego ale moje ssy nie zostaly zapisane.. nie wiem nawet kiedy tego bana dostalem. jest mozliwe ze podczas dawania bana i robienia ss braklo mi pradu i ss by sie nie zapisaly? ze zostaly mi zrobione w momecie wylaczania mi kompa?? jesli nie dostane UB to niestety bede zmuszony zglosic ta sprawe... jesli jest ktos kto powie mi ktos gdzie sa te rzekome ss skoro nie ma ich w cstrike oraz w miejscu gdzie mogly by sie znajdować gdy mam windows 7 to bardzo bym prosil o pomoc.. czekam na wasze odpowiedzi. 

 

 

 

 

 

PS. 24 h od dostania bana mijają dnia 04.01.2014 o godzinie 22:15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam: Matser

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wzór?

 

Ss'y są na pewno http://multi-head.pl/topic/15233-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

 

Jeśli masz win 7 to szukaj tak: C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\AppData\VirtualStore\ProgramFiles\Valve\cstrike

 

Pliki o nazwie HalfLife01.tga; HalfLife02.tga itd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nie ma tych ss'ów  każdy tak pisze pomyśl dlaczego ? 12 latki kupują klasy premium i się palą nie raz ss'y z coda 45 k  były spalone

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa 12 latki.... ale niestety juz nie mam tylu lat bo mam prawie 18 (jeszcze miesiac) kurde chlopie gram tu od nie pamietam kiedy i NIGDY nie gralem z aimem, wh i sh itp... nie jestem na tyle glupi zeby grac na jakis czitach bo wtedy nie ma przyjemnsci z gry! a nie mozecie sprawdzic demka? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...