Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> brak ss-ow MASTER


Master

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Dzis dostalem bana z powodem abym wstawil screeny na MH, niestety nie mam tych screenow... przejrzałem wszystko gdzie mogly by byc i zadnego pliku z tymi screenami  nie posiadam.. ponizej wstawiam wycinek z konsoli. prosze o szybkie rozwiazanie problemu, gdyz chce wrocic do gry.

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin 7aro. 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Master 

[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 327925077 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.26.218.191 ' 

[AMXBans] =======================================

 

 

Pozdrawiam: Master

 

 

 

 

edit: wiem gdzie sa ss-y bo juz nie raz je wstawialem (zawsze czyste) ale nie mam nigdzie, juz przeszukałem kompa i te poradniki tez widzialem.    Na dowod mojej niewinnosci mozecie sprawdzic demko (HLTV) czekam na wasze wypowiedzi....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ss'y masz na 100% masz poradnik http://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ szukaj screeny o nazwie :

 

HalfLife00.tga

 

 

HalfLife01.tga

 

 

HalfLife02.tga

 

 

HalfLife03.tga

 

 

HalfLife04.tga

 

 

 

Masz na wstawienie 24h od momentu zbanowania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie one moga byc? jak nie mam zadnych plikow HalfLife00....04 co mam zrobic ? bo nie chce stracic mojej premki za ktora zaplacilem i mam na niej 122 lvl wiec nie wiem po co wgl mial bym grac z jakimis wspomagaczami.. no ale jak ss mam wstawic to wstawie. tylko gdzie one sa nie ma w folderze cstrike ani w tym co w poradniku bylo napisane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozecie sprawdzić demka? Bo no jak mam wstaqic te ss jak ich nuw mam... Ja zaplacilem za ta klase premium i nie moge nia grac, co gorasza moge ja stracic za nic. Nie mam nigdzie tych ss-ow.. A admin banujacy u niego nie zapisuja się ss?? Prosze o sprawdzenie demka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeeee.. Czy wy rozumiecie ze ja nie mam tych ss-ow?? Nie mam ich nigdzie zapisanych na kompoterze... Tak teraz zaczniecie pisac: "musisz je miec " ale ja ich nie mam czy wy sadzicie ze jestem glupi i majac premke 122lvl by gral na jakiś wspomagaczach? Ludzie powiedzcir gdzie sa te ssy w cstrike nie ma ani w tym dla Windows 7 co bylo w poradniku! Zawsze jak mialem robione ssy to wstawiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...