Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Perm za rzekomą ucieczkę :o !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że dostałem nagle taki komunikat:

 

 

 

Nick podczas gry: Hastian` Fly in da SKY

 

czas: 22:25, dd2/inf serwer

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'Ucieczka przed screenami '

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:1:1385236043'

[AMXBans] Your IP: '46.238.126.12'

[AMXBans] ===============================================

Siara killed Traski with usp

Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check yo

 

 

Mógłbym na prawdę dowiedzieć się, za jaka ucieczkę i za jakie serwy dostałem bana ? Grałem dzisiaj na dd1/dd2/ teraz wróciłem z jaila i grałem na dd2/inf przez 10 minut. Padłem, wchodze na filmweba, i nagle załacza mi się cs z taką rzekomą informacją :o Nie wiem co mam sądzić na ten temat, wyjasnijcie mi to. Mam jakieś ss ? jeśli tak to chętnie je wrzucę, dodam, że gram od dawna tutaj i wszelkie ss mi zrobione do tej pory wrzucałem. Dzisiaj też bym wrzucił, tylko zastanawia mnie sytuacja, ucieczka przed ss ... ?! 

Pozdrawiam, hastian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary proszę jaśniej ! Nie uciekłem przed screenami, trenuje w domu, oglądam film, jem kolację, co jakiś czas zmieniam serwa ! Ale to ma być ucieczka ?! Dlaczego nie zrobiłeś ss, wrzucałem wiele razy tutaj. Gram od 1,5 roku tutaj, ani razu mi nie zarzucano oszustwa. 

 

 

 

edit: mam w takim razie te ss w pliku do wrzucenia ?

 

 

 

 

 

edit 2: No i na tych screenach przecież na drugim widać na górze, jak pisze, że dopiero dołączyłem, wiec nie rozumiem tych ss :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sprawa nie dotyczy serwera dd2#2 , ale chciałem tylko dodać że warto sprawdzić hltv aby to potwierdzić dokładnie , hltv rozwieje wszelkie wątpliwości czy podczas robienia ssów uciekł . Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobra dowiedziałem się, że chodzi o moje rzekome takie same ip jak innego gracza na SS ? Podobno miałem inny nick i później zmieniłem ?! Ale jak to możliwe :/ Na bank nie zmieniałem, zaszła pomyłka.

 

 

 

 

 

Czekajcie jeszcze raz powiedźcie mi, uciekłem przed ss ? Co to znaczy ? Ja po prostu czasami zmieniałem serwa, przez takie coś mam dostać perma ? Mam konto od 1,5 roku, na bank od tego czasu czituję, może troche wiecej szacunku dla doświadczonych forumowiczów :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...