Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> DD2#2 $kwaRa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Odwołanie od bana

 

 

 

 

Nick $kwaRa

 

SteamID STEAM_2:0:174488020

 

SteamCommunity ID 76561198309241768

 

Adres IP Ukryty 

 

Typ Bana SteamID

 

Powód Bana Cheater Destroyed

 

Wykonano 02.01.2015 - 18:16:09

 

Długość Bana Na zawsze

 

Wygasa Nie określono

 

Zbanowny przez Multi-Head.pl [ ONLY DD2#2 ][swiateczny Klimat!] ^ 1shot1kill.pl

 

SteamID Admina Ukryty

 

Zbanowany na Multi-Head.pl [ ONLY DD2#2 ][swiateczny Klimat!] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

 

Uzasadnienie:

 

Gram na tym serwerze juz jakies 2 tygodnie, od 2 dni co chwile dostaje kicki ze niby mam aktywnego bana ale nie mam zadnych screenow, moge normalnie wchodzic na serwer a admin mowi ze mam aktywnego. Nie przypominam sobie zebym dostal bana. Dostalem kiedys jak gralem tu jeszcze przed przerwa w cs-a ale wtedy dostalem ssy , wstawilem na forum i bylo wszystko ok a teraz nie wiem za co mam niby tego aktywnego a moge wchodzic na serwer. A tutaj link do mojego tematu z wstawionymi screenami: http://multi-head.pl/topic/41551-unban-kwara/#entry224125

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś takiego bana , poneiważ monotonnie wchodziłeś na serwer na aktywnym banie . Screeny Tobie robiłem ja i Masta_Yoda żadnych z tych screenów nie pokazało się na forum więc dlatego masz bana takiego a nie innego . Termin na wrzucenie screenów minął więc jedyną szansą dla Ciebie na UB jest zrobienie 100 reklam sieci własnoręcznie . Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Dówód że ssy były robione:

 

 

 

http://iv.pl/viewer.php?file=32736159068578637185.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było można go zbanować z tego względu że cały czas wyskakiwało "Gracz jest już zbanowany" Nie było można go wg zbanować dlatego poprosiłem o takiego bana Strikera .

 

 

 

SS potwierdzający że ssy były zrobione jest u góry , raczej sobie tego nie wymyśliłem  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...