Skocz do zawartości
dzopello

Dzopik txt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Dzopik

 

Godzina, data zdarzenia: teraz

 

Mapa: cs_rio

 

STEAM_ID / IP:  'STEAM_0:1:35644791'

 

Uzasadnienie: Prosiłbym o UB.  I proszę mi nie wyjeżdżać z tekstami "ochłoń to tylko 30minut" ban dany bez upomnienia a w regulaminie nie ma żadnej informacji o dachu tt spawn jeśli chodzi o pole txt. Jest to miejsce dostępne dla każdej ( podkreśle ) DLA KAŻDEJ postaci nie wykorzystałem żadnego błedu gry jest to tak samo dostępne miejsce jak każdy inny dach chociażby od strony CT gdzie trzeba wejść na linie wysokiego napięcia aby się znaleźć na dachu. Ban bez ostrzeżenia van miał gorszy dzień tym bardziej że wraz z Bornem pisałem sobie żartobliwie. 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'TXT'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:35644791'

[AMXBans] Your IP: '195.191.163.153'

[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Twój nick podczas gry: Dzopik

 

Godzina, data zdarzenia: teraz

 

Mapa: cs_rio

 

STEAM_ID / IP:  'STEAM_0:1:35644791'

 

Uzasadnienie: Prosiłbym o UB.  I proszę mi nie wyjeżdżać z tekstami "ochłoń to tylko 30minut" ban dany bez upomnienia a w regulaminie nie ma żadnej informacji o dachu tt spawn jeśli chodzi o pole txt. Jest to miejsce dostępne dla każdej ( podkreśle ) DLA KAŻDEJ postaci nie wykorzystałem żadnego błedu gry jest to tak samo dostępne miejsce jak każdy inny dach chociażby od strony CT gdzie trzeba wejść na linie wysokiego napięcia aby się znaleźć na dachu. Ban bez ostrzeżenia van miał gorszy dzień tym bardziej że wraz z Bornem pisałem sobie żartobliwie. 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'TXT'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:35644791'

[AMXBans] Your IP: '195.191.163.153'

[AMXBans] ===============================================

 

 

Dzopik upominałem Cię kilka dni temu, że dach respu tt na mapie cs_rio to txt. Może i nie ma tego w regulaminie, lecz te mapy zostały wgrane nie dawno i mogły być nieuwzględnione w regulaminie. Ban był słuszny :/

 

 

 

Pozdrawiam Born

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dzopik upominałem Cię kilka dni temu, że dach respu tt na mapie cs_rio to txt. Może i nie ma tego w regulaminie, lecz te mapy zostały wgrane nie dawno i mogły być nieuwzględnione w regulaminie. Ban był słuszny :/

 

 

 

Pozdrawiam Born

 

 

Born piąteczka mistrzu ;) Nie była to uwaga od administratora na say@ a każdy z graczy może pisać o swoich własnych zasadach więc BAN jest nie słuszny tym bardziej że nie została zwrócona uwaga a skoro nie ma nic nawet na forum to na jakiej podstawie ban ? Skoro to nie są txt. jak wiadomo wszystkim weteranom CS 1.6 txt są to miejsca gdzie nie ma możliwości wejścia bez wykorzystywania błędu w grze czy korzystając z pomocy innych graczy jak np wejście na txt na mapie de_dust resp ct. Więc UB powinno być wydane. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...