Skocz do zawartości
sizkowy

podanie sizkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : sizkowy

 

Wiek : 21

 

Doświadczenie w byciu adminem : gram w csa od 2007roku (tak jak mam steam) wiec dużo wyjasniac nie musze, adminowalem na wielu serwerach, lecz zadnej swojej sieci ani H@ nie miałem

 

Znajomość AMX : 9 (każdy server ma coś swojego więc na 10 nie zasługuje)

 

Staż w CSie : jak już wcześniej pisałem od 2007roku z przerwami będzie jakies 6-7lat

 

Steam : ​STEAM_0:0:17102853

​Dlaczego ja : widać że jest dobrze hostowany i ma dobrą opiekę, nie jest to byle jaki szajs . takiego serwera szukałem, mogę logować codziennie i na server i na forum - co jest chyba najważniejsze . jak trzeba to potrafię się wkurzyć i odpowiednio ukarać osobę która na to zasługuje, kulturalny i spokojny do czasu . adminowanie będzie dla mnie przyjemnością tutaj :)

 

Czas jaki codziennie poświęcam na CS'a : minimum 2godziny, zdaża się dużo więcej bo pracuję na zlecenie więc czasu mam sporo

 

Kontakt : oczywiście na steam : Mateoo_PL, numer telefonu w sprawach pilnych mogę podać na steam

Link do GT : http://ww​w.gametracker.com/player/sizkowy/80.72.40.110:27026/

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...