Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Zolw na admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Genialny Zolw

Wiek: 24 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): posiadam, wielo krotnie bylem adminem serwera COD (sieci podam jak bedzie potrzeba).

Znajomość AMXX (W skali 1-10): amxmodmenu-10 , pluginy- pisanie, poprawa- 0.

Staż w CS-sie: kilka lat bedzie

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Czesto gram w nocy i godzinach porannych. Chce pomoc obecnym adminom w pilnowaniu porzadku na serwerze. Jestem z reguly spokojny i opanowany, nie unosze sie. Od siebie moge dodac jeszcze: Genialnie :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od godziny do kilku - w zaleznosci od pracy, uczelni i kobiety.

Kontakt:

-steam: Marcin_S

-TS3

-Forum

-w ostatecznosci GG: 6288345

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Genialny%20Zolw/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

 

 

 

- Kulturalny

 

- Sympatyczny 

 

- Steam 

 

- Wiek

 

 

 

 

 

mam do ciebie tylko jedno male zastrzezenie przestan ciagle pisac to twoje genialnie bo to juz przesada hehe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie :) wiem co wyprawial na innym z serwerow z innej sieci dodam bedac adminem po czym go tracac i zreszta tu zawuwazylem ze tez jeszcze zbyt nie ogarnia regulaminu  dlatego taka jest moja decyzja a czy dacie mu adma to juz wasza sprawa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne, w podaniu wypowiadaja sie dwa nicki gdzie maja po 1 poscie napisane na forum. Te konta sa specjalnie zalozone,zeby napisac pozytywna wypowiedz w tym podaniu.Zrobione sa po to zeby podanie zostalo szybciej akceptowane.Chce mi sie troche z tego smiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...