Skocz do zawartości
Keep calm and Follow me

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Zolw na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Genialny Zolw

Wiek: 24 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): posiadam, wielo krotnie bylem adminem serwera COD (sieci podam jak bedzie potrzeba).

Znajomość AMXX (W skali 1-10): amxmodmenu-10 , pluginy- pisanie, poprawa- 0.

Staż w CS-sie: kilka lat bedzie

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Czesto gram w nocy i godzinach porannych. Chce pomoc obecnym adminom w pilnowaniu porzadku na serwerze. Jestem z reguly spokojny i opanowany, nie unosze sie. Od siebie moge dodac jeszcze: Genialnie :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od godziny do kilku - w zaleznosci od pracy, uczelni i kobiety.

Kontakt:

-steam: Marcin_S

-TS3

-Forum

-w ostatecznosci GG: 6288345

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Genialny%20Zolw/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak :)

 

 

Bardzooo aktywny gracz+

 

Ogarnięty+

 

Zawsze można z nim pogadać+

 

 

Będzie dobrym adminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

 

 

- Kulturalny

 

- Sympatyczny 

 

- Steam 

 

- Wiek

 

 

 

 

 

mam do ciebie tylko jedno male zastrzezenie przestan ciagle pisac to twoje genialnie bo to juz przesada hehe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już pisali poprzednicy STARA GWARDIA WRACA nie SQN???                  :crazy:

 

 

 

jak najbardziej na Tak ma chłopak glowe na karku nie ma problemow z nim zawsze chetnie pomoże kazdemy graczowi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jestem na nie :) wiem co wyprawial na innym z serwerow z innej sieci dodam bedac adminem po czym go tracac i zreszta tu zawuwazylem ze tez jeszcze zbyt nie ogarnia regulaminu  dlatego taka jest moja decyzja a czy dacie mu adma to juz wasza sprawa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Smieszne, w podaniu wypowiadaja sie dwa nicki gdzie maja po 1 poscie napisane na forum. Te konta sa specjalnie zalozone,zeby napisac pozytywna wypowiedz w tym podaniu.Zrobione sa po to zeby podanie zostalo szybciej akceptowane.Chce mi sie troche z tego smiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...