Skocz do zawartości
Gość

Prosze o głosowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana mogła by być to nie jest to głupi pomysł:) ale zgadzam sie tez z koleżanka wyżej :)

 

Ja bym Proponował dd2/inf/west:D na westwoodzie duzo ludzi lubi grac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Train odpada. Mało kto go lubi, dużo miejsc do kampy :x

 

Nuke może być, zawsze to jakiś powiew świeżości bd.

 

Ja osobiście zamiast traina proponuję dać westa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

aby więcej graczy było to trzeba dać info na głównej o nowym ip (nie każde jest na tyle bystry aby samemu do tego dojść)  

 

 

 

west jest mapą na której ludzie grają i nie da się wejsc bo non stop pełno albo mapą na której gra 10 osob max. Bardziej bym dał coś ze standardów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że to dobry pomysł.. Gracze pytają czy można dodać jakąś mapę ;) Myślę, że nuke była by odpowiednią mapą.. Szczerze mówiąc sama za tamtymi nie przepadam, a nuke jest podstawową ;) A nie przesadzajmy znów za bardzo, bo to nie FFA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kombinacja 3 map będzie jakimś urozmaiceniem. dd2, inf i nuke jest najlepszym rozwiązaniem i może się sprawdzić.

 

Nie wiem jak to było u Was kiedyś, ale wydaje mi się, że teraz i tak będą gracze bez wyjątku, czy będzie nuke, czy nie, ale po głosach ludzi na serwerze dodanie tej kolejnej mapy będzie dobrym posunięciem ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też myślałem ostatnio żeby zdobić taki temat . ale stwierdzile. Ze to może być bez sensu gdyż iż ponieważ nuke np tt jak grają jakieś nooby to nie ma szans na tej mapie. Ta mapka jest taktyczna raczej i ciężko to widzę. Ludzie będą się wkurzac i wychodzić z serwera co spowoduje słabą aktywnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...