Skocz do zawartości
bye

Ban? Jak co kiedy? :o

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: __________Bye__________

 

Godzina, data zdarzenia:http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=22459

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=22459

 

Uzasadnienie: NIe wiem kiedy nawet dostałem bana. Wszedłem dzisiaj aby wkońcu pograć po cięzkim weekendzie a tu patrze Ban... Wie ktoś coś może na ten temat?

 

@@Poszeffka ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak ustaliliśmy z Lovely... Gracz najprawdopodobniej dzięki cwaniactwu admina dostał bana po wyjściu już z serwera...

 

Więc bana zobaczył dopiero dziś po pierwszym wejściu na serwer... Odwołanie zostaje @@Poszeffka zarzekał się, że ma demo więc czekamy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, traktowani równo sa Ci, których trzeba traktować równo, ale mniejsza o to. Masz te demka, tak spinales michas to je wstawie i jestem przekonany,ze je albo z ignorujesz, albo spawdzisz tak, aby wyszło na twoje i osobie która trzeba traktować równo... Ale  zresztą mniejsza o to, zrobicie co zechcecie, po mnie to spływa..

 

 

 

1. http://www110.zippyshare.com/v/Tr5utYeO/file.html

 

 Oczywiście wiedział, ze kolega stoi po prawej i zabił go headshotem.+/B  wiedzial ilu dokładnie stoi w anarchii i wszystkich chciał zabić, tylko mu ciut ciut nie wyszlo..+/B

 

 

 

2. http://www100.zippyshare.com/v/Rv9KOMVU/file.html

 

 Idzie dalej wie ze na gali są.. Widzi chyba tez tych z respa i cofa na chwile +/B. Dalej chyba się ukrywa nw.. Widzi swojego w trupie i ładuje w niego cały magazynek. Z tego demka tyle.

 

 

 

3. http://www87.zippyshare.com/v/vpoUPrH0/file.html

 

Prosze bardzo dalej.. Może dostał info, ze 1 w trupie. Od razu na model najechał, ale kolega z trupa padl.. Oczywiscie model w 100 % byl przypadkowy.. 

 

Ale proszę zobaczyć jak od razu wyszedł na środek. Na pewno na przypal strzelał w respa i przypadkiem zabil w glowe.. +/B.. modeluje po zielonej skrzynce kolejnych graczy, zabija 2 ale chce wszystkich lecz pada.. +/B

 

 

 

4. http://www87.zippyshare.com/v/bPtgV3v0/file.html

 

 Tutaj moim zdaniem jedna z najciekawszych akcji. Wybiega na długa dostaje flesza i od razu co robi, modeluje karton na reklamie, dostaje kolejnego flesza i zabija gracza. Proszę się wsłuchać , ze nie było żadnego infa. No ale wiem jaka będzie odpowiedz.. Przypadkiem lub zawsze tak robi.. Proste.. Zdecydowanie +/B

 

 

 

5. http://www56.zippyshare.com/v/LJVvN7i1/file.html

 

 I teraz chyba najciekawsza akcja według mnie, oraz paru innych adminów. Gracz wychodzi na środek jest  smoke, lecz to w ni czym nie przeszkadza..  Od razu kieruje celownik na zieloną skrzynkę na środku i zabija gracza. Następnie Strzela do okna, gdzie gracza wgl nie widać. Był to Rebeliant, który sam nie wiedział jakim cudem to zrobił. Na pewno go olśniło. No, ale pewnie bardzo często tak robi i wiedział, ze Rebel tam siedzi.. Zdecydowanie ++/B

 

 

 

6. http://www79.zippyshare.com/v/ek5CIzPr/file.html

 

 No i oczywiscie wiedzial, ze ze są na środku, wyszedl, 1 zmodelowal i zabił, ciekawe skad wiedzial ze 2 tez jest Dawal info ze na gale idzie, ale doznał olśnienia o środku.. infa nie było, ze jest środek... ++/B. 2 runda na gali dziwnie czekał na pana z bsa, jeszcze podszedł bliżej ściany luknął i strzał od razu.. tez dla mnie +/B, TE na długiej to niby proste było, wiec to jako jedno mu wybaczę. -/B.

 

 

 

7. http://www111.zippyshare.com/v/1CeM8b6N/file.html

 

 Od razu wyjście i strzał. Niby wiadomo ze raszowal, ale od razu wybiegł ze strzałem, bardzo dziwna akcja. Dla mnie +/B

 

 

 

8. http://www106.zippyshare.com/v/k0vrP9Q3/file.html- Mowa jest gala jak słychać, ale on patrzy długa i jak wiadomo, znowu nieomylny strzela do nich.. +/B, W trupie 1 zabił czysty wsunie,ale skąd w strzałach by słyszał ze z dołu idzie..?? +/B

 

 

 

9. http://www110.zippyshare.com/v/uGwLmuB4/file.htmlTutaj w pierwszej fazie widać koledze flesz nie przeszkadza, i strzela. Wchodzi do anarchii, patrząc w karton wie ze wyjdzie zaraz 1 gracz i po zabiciu go obserwuje w ścianie drugiego gracza...jak dla mnie ++/B 

 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji rowniez graczy i adminow, oraz do obejrzenia. Oczywiscie za pozwoleniem szanownego pana Michasia.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tobie tak. Wiekszość graczy przez całą mapę kampi w strategicznych miejscach. Proszę też wziąć pod uwagę to ze na serwerze znajduję się bulled damagę co pomaga w 100% w skanowainu oraz w znajowaniu graczy. Przez większość swojego grania przez ostatnie dni grałem z graczami na team-speak. Więc od nich dowiadywałem się sporo rzeczy na ten temat. Moje demko było już raz kiedyś rozpisywane i też były akcje odpalone lecz jakoś jestem tutaj do dzisiaj. Jestem spokojnym opanowanym graczem więc nie wiem dlaczego każdy uważa mnie za człowieka nieopanowanego oraz wielu mówi do mnie że jestem dzieckiem. Chodzi mi o tym starych graczy którzy myślą, że jak się troszke powyzywają to od razu ucieknę w popłochu. 

 

Wracając do demek. Oglądnąłem wszystkie i to są te z bardziej mniej podejrzanych momentów mojej gry. Miałem ich dużo więcej w odrobinie chwili czasu podepnę stary dysk i podeśle kilka "spalonych akcji" abyście sobie zauważyli jak naprawdę gram. Więszkość ludzi wie jak gram. Osoby z którymi rozmawiałem na tsie oraz na cs'ie zna moje podjescie do gry oraz moją umiejętność. Proszę oglądnąć demko wraz z wszelikmi zastrzeżeniami oraz proszę o jak najszybszy werdykt. Pozdrawiam Bye

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Umiejetnosci.. heheh. Co do nich mam duzo wątpliwosci, po 1 brak steama i moge podejrzewac, ze grasz i 5 miesiecy, nie chce mi sie na ciebie tracic czasu, szczerze mowiac, malo mnie te twoje akcje obchodza, jak jestes taki pro gejmer, to zakup steam nw na eslu graj, w taki akcje jak tu w twoim wykonaniu malo wierze. I tak werdykt bedzie wiadomy. To nie jest tylko moja opinia na twoj temat, ale i innych graczy i adminow.. Nie spamujmy, czekajmy na werdykt heheh.. pozdro..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gre w csa uwazam jako relax a nie gre jako e-sport gram tylko od czasu do czasu wiec nie potrzebuje zbednego wydatku aby grac 2 razy w tygodniu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobra, obejrzałem.
 
 
Demo 1
dziwna bania ale za krótkie demo żeby tutaj cokolwiek osądzić, nie znamy kontekstu co się działo wcześniej.
 
Demo 2  
18:25 przeskok B+
 
Demo 3
20:47-do końca B+ modelowo + przeskok przynajmniej przy pierwszym fragu, potem mi laguje 
 
Demo 4
Czysto, na pamięć.
 
Demo 5
25:06 B+ przeskok przy pączkach (ale niech ktoś to zweryfikuje)
potem w okno też jakoś dziwnie strzela (sama akcja to skan, widać że siadają dmg)
 
Demo 6
27:55 modelowo
28:00 znowu prosto na model + przeskok (?) 
28:11 znowu model, bez najmniejszej próby krycia (sam podaje info że 2-3 poszło b a nic nie mógł widzieć, więc albo wie ile poszło albo ściemnia teamowi jak low). Niby skan jak inny ale za dużo przypadku jest w jego grze, +
 
Demo 7
na pewno dobre demo wrzuciłeś? Nic tu nie ma, kampi na B.
 
Demo 8
9:52 niby skany czyste ale w tym momencie przeskakuje za modelami w trupie
10:08 burst, strzela w jeden model po czym przeskok na drugi model po prawej. Zachowawczo B+ z powodu tych nagromadzających się "przypadków".
10:10 przeskok B+
 
Demo 9
To jest to samo demo co chyba nr. 1 albo 2

 

 

 

Ale demka to Ty się powinieneś nauczyć kręćić. Dawno nie spotkałem się z tak pofragmentowanymi dowodami. 

 

Jeśli @@August lub @@Silverka mimo wszystko zaliczą te dema jako dowody, to jeśli o mnie chodzi werdyktem jest ban permanentny.

 

 

 

Demko nr. 6 (chyba, to to demo co wychodzi środkiem w respa CT) jest jak dla mnie wystarczające za wszystkie dema. Ciężko nie podać w wątpliwość skilla i movement gracza @@bye oglądając te demka (zwłaszcza nr. 6). Za dużo "przypadku", przeskoków i modelowania (przy czym się chyba chwilami naprawdę zapominałeś @@bye ).

 

 

 

Czekamy na resztę rozpisek i werdykt. Później postaram się jeszcze raz te dema przejrzeć i zweryfikować lub uzupełnić rozpiskę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demka mi przeskakują do końca ale kilka akcji oceniłam.

 

1 Demo bze.

10:09- Wyczekuje na nich chociaż ich nie słyszy +B

10:45- Wyczekał sobie ładnie bo wiedział, że pójdzie +B

10:46- Wiedział, że ucieka +B

2 Demo byee.

U mnie demko przewija do końca więc za dużo akcji nie widziałam.

 

3 Demo bye9.

27:57- Wiedział, że tam będzie +B

28:44- Celownik schodzi na model +B

 

4 Demo bye7.

25:06- Wbija na pewniaka bo wie, że zabije +B

25:08- Wie, że jest w oknie +B

 

5 Demo bye6.

23:45- Widział, że tam jest +B

 

6 Demo bye4.

20:45- 20:50- Dziwne akcje, modelowo +B

 

7 Demo bye3.

18:07- Ładnie sobie na nich czeka +B

18:15- Idzie prosto bo wie, że jest jeden +B

18:34- Nie idzie pierwszy bo wie, że tam są +B

 

8 Demo bye2.

16:10- Wiedział, że tam siedzi +B

16:50- Wyczekał sobie +B

16:55- Na tego też +B

17:18- Wiedział, że tam jest +B

17:20- Tak samo wiedział +B

 

Jak dla mnie spalony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobra, obejrzałem.
 
 
Demo 1
dziwna bania ale za krótkie demo żeby tutaj cokolwiek osądzić, nie znamy kontekstu co się działo wcześniej.
 
Demo 2  
18:25 przeskok B+
 
Demo 3
20:47-do końca B+ modelowo + przeskok przynajmniej przy pierwszym fragu, potem mi laguje 
 
Demo 4
Czysto, na pamięć.
 
Demo 5
25:06 B+ przeskok przy pączkach (ale niech ktoś to zweryfikuje)
potem w okno też jakoś dziwnie strzela (sama akcja to skan, widać że siadają dmg)
 
Demo 6
27:55 modelowo
28:00 znowu prosto na model + przeskok (?) 
28:11 znowu model, bez najmniejszej próby krycia (sam podaje info że 2-3 poszło b a nic nie mógł widzieć, więc albo wie ile poszło albo ściemnia teamowi jak low). Niby skan jak inny ale za dużo przypadku jest w jego grze, +
 
Demo 7
na pewno dobre demo wrzuciłeś? Nic tu nie ma, kampi na B.
 
Demo 8
9:52 niby skany czyste ale w tym momencie przeskakuje za modelami w trupie
10:08 burst, strzela w jeden model po czym przeskok na drugi model po prawej. Zachowawczo B+ z powodu tych nagromadzających się "przypadków".
10:10 przeskok B+
 
Demo 9
To jest to samo demo co chyba nr. 1 albo 2

 

Ale demka to Ty się powinieneś nauczyć kręćić. Dawno nie spotkałem się z tak pofragmentowanymi dowodami. 

 

Jeśli @@August lub @@Silverka mimo wszystko zaliczą te dema jako dowody, to jeśli o mnie chodzi werdyktem jest ban permanentny.

 

 

 

Demko nr. 6 (chyba, to to demo co wychodzi środkiem w respa CT) jest jak dla mnie wystarczające za wszystkie dema. Ciężko nie podać w wątpliwość skilla i movement gracza @@bye oglądając te demka (zwłaszcza nr. 6). Za dużo "przypadku", przeskoków i modelowania (przy czym się chyba chwilami naprawdę zapominałeś @@bye ).

 

 

 

Czekamy na resztę rozpisek i werdykt. Później postaram się jeszcze raz te dema przejrzeć i zweryfikować lub uzupełnić rozpiskę.

 

 

 

 

Sorry za 9 ale mialem wszystkie demka popakowane, a robilem do nich opisy, i 1 opis byl bez spakowanego demka, moze i te same, sorrry nie moglem skumac o ktore dla mnie chodzilo ;) a co do 7 to najpierw b a pp'ozniej izie srodek ;) dowody są pofragmentowane, poniewaz gracz padal czesto na poczatku i nie chcialem innych nagrywac, bo wolalem sie na jego osobie skupic. DEMKA  sa z jednej mapki bodajze nie po kolei, poniewaz mialem jeszcze 3 ale szybko padal i nie bylo sensu ich pakowac ;) Ale miło widziec, ze chociaz jedna osoba widzi ten " PRZYPADEK CZESTY  W GRZE". Z miłą checia poczekam na inne opinie. Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam __________Bye____________ grałem na serwerze only DD2  z FROST Sylwia^^ itp..

 

Dostałem tego bana permanentnego nie kumam tych rzeczy jakieś wstaw screeny szukałem według poradników jak je odnaleść nawet program Inter viev ?? nie wiem jak i co tez gram dla rozrywki a nie oszukani bardzo chce do tego serwera wrocić.. Pomożesz co zrobić ???

 

Moj nick Hokus Pokus Buum

 

 

 

 

 

Dodam że na tym sererze dnia 25.02.16 wiele osob skarzylo sie na nieprawne bany...

 

Prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dopiero wracam z wyjazdu.Wieczorem bede miala mozliwosc zobaczenia demek,wiec cierpliwosci. Wlasnie jade samochodem.

 

Udało się wejść na kompa szybciej,przed 10 minutami dotarłam.

 

 

 

Pamiętajcie, że gracz przyznał się otwarcie do korzystania z infa na tsie, wiec to, ze wie gdzie kto stał jest stąd wyłumaczalne.

 

Poszeffka na przyszłość jeśli przedstawiasz dowód , nigdy nie wstawiaj w tylu fragmentach dema. Za to powinieneś dostać upomnienie porządne od swojego opiekuna. 

 

 

9 demek po 2-3 minuty?? 

 

 

 

 

Demko bye2:

 

 

16::22 nie masz rozrzutu

 

 

17:16 po modelach

 

 

 

Demko bye 3:

 

18:06 modelowo + B

 

18:25 dla mnie wyglada jak no recoil 

 

18:40 akcja + B , dodatkowo znowu patrzymy jak strzela.

 

19:14 trochę się pogubiłeś + B

 

 

 

demko bye 4 widać ładny no recoil 

 

 

 

demko bye 5: błędy

 

 

 

demko bye 6: 

 

uznaję, że info z tsa , 

 

 

 

demko 7:

 

25:10 widać łądny no recoil, 

 

całość + B

 

 

 

Cięzko poświecić kilka minut, by nakręcić dobre demko ??? Tym razem demko uznam jako dowód . Nawet jeśli nie masz wh, pokonuje CIę no recoil , który widać. 

 

Adminie Poszeffka jeszcze raz zobaczę takie dowody, tak kolorowo nie będzie. 

 

Ban zostaje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czy moje zdanie zostanie wzięte pod uwage ale na prośbę more obejrzalem 2 dema ktora podobno sa w 100 % spalone

 

jezeli chodzi o no recoil jedno pytanie zalatwi sprawe ..... czy ktokolwiek wpisal 1 komende w konsole zanim odpalil demko 

 

co do akcji na dlugiej  i akcja ze srodka na dluga kompletnie czysto na dlugiej przeciez go slyszy jakie wh jakie info z ts koles nawala famasem ...

 

 

 

mam nadzieje ze jakos pomoglem w ocenie 

 

pozdrawiam 

 

jar|luki

 

 

 

@ mleko schodzilo a dwa chyba nigdy po dzwieku myszka nawet w pelnym mleku nie celowales .... kampil ja tam slysze famasa jak strzela ale ok oczywiscie masz racje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja jestem, ciekaw jak go widzial na dlugiej na reklamie, jak nie bylo infa, i nie mogl go slyszec bo kampil i widziec tym bardziej bo dwa mleka mial w dodatku.. Ale swoja opinie zostawie dla siebie, poczekam rowniez na opinie innych specow, chociaz i tak wiadomo, ze gosci ub dostanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale dema 4 i 7 są czyste i nie jest to miarodajne, zwłaszcza że dem jest w sumie 8. Co do no recoila to się nie wypowiadam bo go nie widziałem na tych demkach. Polecam zapoznać się z resztą rozpisek i obejrzeć wszystkie dema a nie akurat te dwa czyste. Zresztą, może jeszcze dzisiaj zdążę i jeszcze raz rozpiszę demka.

 

 

 

A dobra, widzę, że rozpiski są zbędne xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po przeanalizowaniu wszystkiego dostajesz UB, ale niejasności, które pozostały będą konsekwentnie wyciągnięte i będziesz podlegał pewnej kontroli.

 

Tak więc UB i miej się na baczności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry!

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...