Jump to content
.:Take Buty:.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Bazooker zbyt OP

Recommended Posts

Chciałbym aby zwrócono uwagę na pewien perk, mianowicie bazookera. Jest po prostu zbyt OP. Dostejesz 15 ammo + granatnik i bazowy dmg 65 + int (1 int = +1dmg) przy full incie, więksość graczy pada na strzał, a reszta na dwa. Proszę o przerobienie tego peeku na ciut słabszy. Zmniejszenie ilości amunicji do 5 albo 7 lub wyłączenie dodatkowego DMG od inta.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Nie będę otwierał nowego tematu, w tym mogę napisać to co chce:)

 

 

Mianowicie rozchodzi mi się o klase "Szybcioch". Rozumiem, że premka, że ludzie płacą, że ma słabą broń ale na miłość boską, jakby Szybcioch miał kose tylko, to wtedy może dałoby rade grać. Jest za szybki, jakby miał nawet 160hp byłby według mnie zbyt OP. Przez tą kondycje strasznie ciężko go trafić, a na dodatek, kiedy (zwykła szara klasa) wybiegam z respa, powiedzmy na BS'a to ten, nie dość, że potrafi być szybciej ode mnie to jeszcze zrobi mi plecy;) Proponuje zmniejszyć mu trochę kondyche, resztę zostawić bo to już premium zobowiązuje. 

 

 

 

Dodam jeszcze, że jest to subiektywa opinia, a nie płacz, i nikt nie musi się z nią zgadać ani popierać. 

 

            

 

 

Link to comment
Share on other sites


on ma tylko 55 kondy na start, a komandos ma 80 przy czym komandos to "zwykła szara klasa" ja uważam że akurat jedyny problem z tą klasą to zwiększone DMG od inta na TMP (raz wyrwałem hita za 130 dmg, przy czym trafiono mnie w brzuch :P) Reszta jest w jak najlepszym porządku. Ale nie róbmy już tu więcej offtopów, niech ktoś sięwypowie na temat głównego tematu :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


130 w brzuch to przesada, może masz racje i to jest rozwiązanie. Komandos ma kose własnie i mniej HP. Grałem nim fajnie z resztą i jest to bardzo fajna klasa. A Twoj bazooker został zmieniony chyba wczoraj, looknij sobie. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...