Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Again

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Again

 

 

Wiek:24

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): CS-puchatek 2 miesiące, i jakiś jeszcze nazwy nie pamiętam.

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5 (kwestia przypomnienia)

 

 

Staż w CS-sie: z przerwami ale mozna powiedziec około 10 lat

 

 

Steam / NonSteam: NS, gdzieś mi sie zapodział ale planuje kupic w styczniu, jeśli bedzie zaakceptowane to postaram się na 2 tydzień stycznia. Myślę że nie bedzie dla was problemu brak Steam'a.

 

 

Dlaczego Ty: Bardzo dużo gram na serwerze jestem aktywny, często zgłaszam i na boxie i na u@ cheaterów, co prawda może nie przepadaja za mna ludzie na serwerze za klase jaka gram (Skrzat) ale myślę że mnie poprą ponieważ wszyscy chcemy by grało sie lepiej, i admin siedzący cały dzień na serwie to jak wygrana na loterii.

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-10h

 

 

Kontakt: PW na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale myśle że chociaż ten okres próbny sie przyda, nie mówie że odrazu na stałem macie mi dawac, moge poprosic jakiegoś admina o to żeby został moim opiekunem, Mas3lko sam Number przymknie oko a Ty nie możesz ?xD nie mów że nie potrzebujesz pomocy na serwie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odziwo jestem na jakieś tam tak

 

dużo grasz a widzę że naprawdę mało jest aktywnych adminów ( ja i RamBamBom) w innych godzinkach coś inni wchodzą,a co wejdę to jesteś ściągnij chociaż steama zarejestruj sie i podaj nick żeby jak coś pisać. Tyle ode mnie 

 

 

 

 

 

@edit 

 

Po przemyśleniach jestem TAK ale z tym steam zrób jak mówie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elo, oczywiście tak jak mówiłeś tak zrobiłem (AgainMulti) mój nick, a co do Ciebie RamBamBoom masz racje mogłem zrobic ssa a jak narazie to tylko moje słowa, pozatym już nawet nie pamiętam dokładnie sytuacji.

 

 

 

Czyli mamy na 2 nie, 3 na TAK to jak bedzie ?:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Barkuje adminów, wiec jestem w strone TAK. Pamiętaj, że admina jest łatwiej stracić niż go dostać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak. Uznałem, że na próbę dam Ci admina. Jest okres świąteczny dużo wolnego, więc potrzeba osób do pilnowania serwera. Tak jak chłopaki mówili ściągnij steam'a, zaloguj się, żebyśmy mieli z Tobą kontakt. Zapraszam na teamspeak'a, tam wyjaśnię Ci co i jak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane na okres próbny. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...