Skocz do zawartości
3x NAAJ

Skarga Wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 13:00 23.02.2016

 

Nick admina/gracza, który zawinił:  Wojtas

 

Dowody: http://www46.zippyshare.com/v/eUyjBmQj/file.html

 

Świadkowie:BRAK

 

Uzasadnienie: Pisanie adminowi o graczu "odpalonym"  5x  razy na u@ (w odstępie czasowym) wkońcu admin wchodzi na spekta banuje kogoś innego za komendę (Co dziwniejszego admin SQNFUN sprawdzał i owa komenda nie działa ja również "próbowałem'' i również u mnie nie działało...)

 

Po zbanowaniu admin wraca do gry (Mnie wgl olał ) pisząc mu, żeby strzelił typkowi screeny odpisał mi tak zrobię xD 

czyli admin widział co pisałem niestety (Nawet na niego nie spojrzał). 

 

 

 

 

 

Na 2 demku również widać, że admin puszcza rakiety 2:25  (5 sek po rozpoczęciu rundy puściłby szybciej ale troszkę za wolny jest)

 

 

 

 

 

http://multi-head.pl/index.php/topic/83830-podszywka-cod-45k/ <<- Link zgłoszenia Czitera + demko od 6:50 ewidentny aim   (Dla Cb Wojtas...)

 

 

 

 

 

Proszę o ukaranie admina ostrzeżeniem: Olewa u@ = Jakbym pisał na say pewnie bana bym dostał ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak szczerze to jak napisałeś na u@ to byłem podczas gry, na czacie wyświetlały się wszystkie wiadomości pisane przez graczy, pomoce do gry wysyłane z serwera i inne. Pod koniec rundy widzę, że zgłośiłeś typa, akurat zginąłem, przeszedłem do spect, do tej pory zdążyłeś jeszcze pospamować kilka razy tym typem (czytałem w konsoli), sprawdziłem gościa, nie zauważyłem nic podejrzanego podczas jego gry, wszedłem spowrotem i grałem dalej, znowu kilka razy spamowałeś, pisałeś również na sayu żebym mu dał ss'y, to co miałem ci odpisać? Coś jeszcze potrzeba ? Z racji, że mam sporo flag na serwerze, widzę każdą wiadomość, którą serwer pokazuje innym graczom, sobie typu "chcesz wyłączyć muzykę, wpisz /roundsound" albo "zablokowałeś się w minie wpisz /odblokuj" ja to wszystko widze na swoim czacie, mogłeś wysłać w tym czasie 10 wiadomości na u@, a mi przewinęło się w tym czasie 30 innych to myślisz ze idzie tak szybko to wychwycić ? Sprawdziłem, nie stwierdziłem, żeby coś miał, gramy dalej. W ciągu tego czasu co sprawdzałem gracza latającego na cmd i siedziałem na spect uwierz, że już raz zdążyłem sprawdzić gracza, o którym pisałeś.

 

 

Malu, dopiero po jakimś czasie wyświetlania wiadomości na say@ ludzie się kapnęli, że admin gra na serwerze :V Głowa był przede mną, po moim wyjściu, widział wszystko :D Co drugi pisał o naszych stałych bywalcach, że czitują :D To już inna sprawa :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przydałoby się wartość ostrzeżenia +2 dla admina za KŁAMANIE 

 

Po 1 wszedłeś na spekta dlaczego? Bo ktoś Ci zgłosił gracza z komendą.... Odpisałeś na say widzę i wszedłeś na spekta

 

Po 2  na  demkach nie widać, żeby spamowali gracze na say. To, ze serwer "wysyła wiadomości" to ja też to widziałem i również na demku jest 

 

Po 3 na  2x screenach widać tylko wiadomosći moje z u@ + 1-2 wiadomości innych graczy.

 

 

 

Człowieku obejrzyj demka a potem się tłumacz ;D   Tłumaczenie bo nie widziałem ...... Kolor wiadomości u@ ma inny kolor niż wiadomości na say ...

 

30 Wiadomośći ? Haha zaraz wrzucę demko z HLTV bo nie mogę przestać się śmiać z Twojej "obrony" ....  Gracze, zeby napisali 20 wiadomości na 3-5 rundy to byłby cud -.- (Akurat na tamtej mapce...)

 

 

 

 

 

Jak mogłeś spojrzeć na gracza  (+Poinformowałeś mnie,że gracz jest czysty ??) Rozpisać Ci demko ile czasu byłeś na spekcie z HLTV? Nie ma problemu tylko daj znać

 

 

 

:) Czytamy Regulamin :)

 

6. W momencie braku uwag dotyczących gry gracza zgłoszonego na U@, admin jest zobowiązany do poinformowania gracza wnoszącego prośbę prostym komunikatem (np. "czysty").

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Przydałoby się wartość ostrzeżenia +2 dla admina za KŁAMANIE 

 

Po 1 wszedłeś na spekta dlaczego? Bo ktoś Ci zgłosił gracza z komendą.... Odpisałeś na say widzę i wszedłeś na spekta

 

Po 2  na  demkach nie widać, żeby spamowali gracze na say. To, ze serwer "wysyła wiadomości" to ja też to widziałem i również na demku jest 

 

Po 3 na  2x screenach widać tylko wiadomosći moje z u@ + 1-2 wiadomości innych graczy.

 

 

 

Człowieku obejrzyj demka a potem się tłumacz ;D   Tłumaczenie bo nie widziałem ...... Kolor wiadomości u@ ma inny kolor niż wiadomości na say ...

 

30 Wiadomośći ? Haha zaraz wrzucę demko z HLTV bo nie mogę przestać się śmiać z Twojej "obrony" ....  Gracze, zeby napisali 20 wiadomości na 3-5 rundy to byłby cud -.- (Akurat na tamtej mapce...)

 

 

 

 

 

Jak mogłeś spojrzeć na gracza  (+Poinformowałeś mnie,że gracz jest czysty ??) Rozpisać Ci demko ile czasu byłeś na spekcie z HLTV? Nie ma problemu tylko daj znać

 

 

 

:) Czytamy Regulamin :)

 

6. W momencie braku uwag dotyczących gry gracza zgłoszonego na U@, admin jest zobowiązany do poinformowania gracza wnoszącego prośbę prostym komunikatem (np. "czysty").

 

 

Tak chciałbym zaznaczyć, że ty nie widzisz tego co ja widzę, bo nie posiadasz owych flag to mi nie gadaj takich bzdur dobrze ? Ja widzę wszystkie wiadomości, co piszą gracze na say, u@, serwer co wysyła info o roundsound, wszelkich pomocnych komendach itp. Możesz sobie nagrać demo, ale nie mając flag nie zobaczysz tego co mi się wyświetla zrozum, bo zaczyna się robić to śmieszne :facepalm:

 

 

 

Druga sprawa to to, że nie ma HLTV na serwerze, przez co mogli byśmy o tym polonizować, iż każdy mógłby włączyć demo i przejrzeć całą mapkę, a co za tym idzie sprawdzić od początku do końca jak sprawa wyglądała. Ja nie mam zamiaru nagrywać całych mapek, żeby komuś wytłumaczyć, że mam spam z serwera i można przeoczyć niektóre wiadomości.

 

 

 

Po trzecie nie możesz adminowi rozkazywać, pisząc "zrób mu ss'y" i tym podobne.

 

Zrozum, że widzę wszystkie wiadomości serwera - ERS, te które wyświetlają się mi, Tobie, każdemu innemu graczowi również, to wszystko się mi wyświetla, Ty tego nie widzisz, bo nie posiadasz odpowiednich flag na tym serwerze. Nie czaje jak możesz nie rozumieć tego, mając admina na 500k :V Widocznie nie masz tych flag co ja. Pozdro

 

 

 

Kolejną sprawą jest to, że na serwerze w ostatnim czasie nie było HLTV.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Po trzecie nie możesz adminowi rozkazywać, pisząc "zrób mu ss'y" i tym podobne.

 

 

 

 

 

Kolejną sprawą jest to, że na serwerze w ostatnim czasie nie było HLTV.

 

 

 

 

Co do HLTV niestety masz rację.  Dobrze sprawdziłeś gracza (Tak twierdzisz, ja twierdze inaczej ... Poinformowałeś mnie, ze gracz jest Czysty ?  ) 

 

 

 

Nie zrób mu screeny tylko.. To zrób mu screeny na forum jest demko jak leci na aimie     (Tutaj akurat podkreśliłem słowa których Ty nie dodałeś )

 

Dalej twierdzisz, ze nie widziałeś ... Spoko.... Jakbym 1-2 razy napisałbym na u@ to jeszcze ale nie 5 razy !! (W odstępie czasowym!) 

 

Po każdej mojej wiadomości dostawałeś +5 innych wiadomości (Za każdym razem ?)  Ja jestem ciekaw czy tylko w dzisiejszym dniu tak miałeś czy zawsze tak masz jak gracze Ci piszą ?  Przy okazji jeżeli u@ ma inny kolor to jak Ci "śmigło" coś zielonego (może nie za 1 nie za 2 a za 3-cim razem) trudno wejść w console ?  

 

Kończymy spam i poczekamy na decyzję. 

 

 

 

@Edit

 

LOVELY- żadna spina tylko "dyskuja"  :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro jestem tu administratorem od kwietnia zeszłego roku i do tej pory jesteś drugim, który w ogóle złożył na mnie jakąkolwiek skargę to mogę Ci śmiało powiedzieć, że do tej pory nie było takich sytuacji. Podczas gry na serwerze, nie byłem jednocześnie na forum, żeby zobaczyć demo jak ktoś leci na aimie, jak się zgłasza czitera na forum to podaje się jego nick, ip i steam id, a UBT team go banuje z zewnątrz :) Gracz ze statami 8:9, ledwo umiejący grać (może wcześniej miał czity, ale jak ja grałem to je wyłączył) zgłaszany na u@, sprawdzony, nie zbanowany to chyba nic złego ;D Tak samo ktoś pisał (może i Ty, nie pamiętam już), że na poprzedniej mapie grał na aimie - nie było mnie na poprzedniej mapie to go nie mogę zbanować skoro na tej mapie nie dostrzegłem nic nadzwyczajnego :D Po nieco ponad tygodniowej przerwie wszedłem ledwo na mapkę i już ktoś ma jakieś wonty do mojej pracy, no na prawdę gratuluję xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro na kolejnej mapie gracz był czysty to nie było powodu aby banować bez dowodów, Wojtas pamiętaj aby poinformować zgłaszającego na u@, że dany gracz jest czysty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...