Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> zaskoczenie fantastico


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: fanstastico -p

 

Godzina, data zdarzenia: 16:00 , 04.12.2014

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP:' STEAM_0 : 1 : 3001247 '

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : fanstastico -p 

[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 3001247 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 217.99.30.17 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

Wracając i nie ubliżając nikomu , ale jak już dajecie komuś bana to poprosiłbym o zrobienie ss'ów a pózniej danie bana .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nawet informację że zaraz będzie odwołanie, no i w sumie git. Czekam na demko, rozpiszę czasy i udowodnię Ci że grałeś niezbyt czysto :) Mam 24 godziny na to aby to Ci udowodnić, a więc uzbrój się w cierpliwość :) 

 

 

 

W razie gdy już otrzymam demko, postaram się jak najszybciej rozpisać czasy i edytować posta w razie gdyby nie było nowych wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikomu tu ubliżać bo to nie leży w moim stylu bycia. Jeśli uważasz ,że gram nie fair lub , któryś z innych graczy nagrywajcie mi demka róbcie ss'y to postaram się udowodnić Wam , że jestem w 100% czysty , tej  grze poświęciłem już 6 lat więc wydaję mi się że potrafię sporo . A gram teraz dużo z powodu L4 z pracy . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hltv.1shot1kill.eu/srv23577/HLTV-1412041551-de_dust2.dem.zip

 

 

11:49 - Hmmm, lag i nagle lecisz na typa wcześniej, a co ciekawe za każdym razem ten lag.

 

20:17 - To mnie też w sumie zaciekawiło, jak mógł Cię typ ubić i w dosłownie setnych sekundach wcześniej idealnie na niego przerzucić celownik po czym padasz kamerką skierowaną do niego?

 

21:22 - Ciekawy przeskok na murek, w dość szybkim tempie po czym oczywiście zabijasz typa. Być może nic, ale ciekawostka.

 

21:40 - Następny ciekawy przypadek, wcześniej jak patrzyłem na Ciebie przy każdym strzelaniu wygląda na to jakbyś miał laga. 

 

 

Niech może jeszcze obejrzy to osoba z UBT bo ja mam wątpliwości, być może tylko u mnie odtwarza tak że są lagi być może nie widać tego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci , że lagi występują na serwerze nawet po resecie , i nie tylko u mnie . W godzinach rannych jest ok , natomiast wieczorem nie są tragiczne , lecz da się grać . A wracając do tematu celownika nazywane jest to refleksem . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest to refleks, sam o tym wiem. Ale zostawmy to, zwykły przypadek. Dla mnie nie mniej jednak było to dziwne. Odnośnie tych lagów to odrobinę dziwne ponieważ ja o dziwo tych lagów nie mam.. Wcześniej bym się zgodził, ale teraz po przejściu na o wiele lepszy hosting?! nie możliwe. Dla mnie była Twoja gra dziwna, nie tylko nawet dla mnie. Było kilku adminów podczas naszej gry i potwierdzi że większość graczy pisało nam na adminowskim żeby Ciebie sprawdzić bo masz aim'a. W logach z pewnością to będzie :) Resztę do oceny jak i wypowiedzi pozostawię UBT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...