Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Propozycja jak mozna domyslic sie po temacie dityczy duszka wgranego na serwer. Nie myslicie, ze dobrze byloby go ograniczyc? Mniemam, ze zostal wgrany aby pudzie na wzajem nie blokowali sie grajac. Nie myslice, ze lepiej byloby zrobic tak, aby duszek trwal powiedzmy pierwsze ~5-7 sekund na poczatku rundy a nie caly czas? Jest to serwer FFA (w sumie mi to bardziej przypomina 4fun z tymi granatami i hs-2kille), ale niektorzy gracze jednak sa ogarnieci i chca zagrac chociaz troche tp, podsadzic sie gdzies etc. Wydaje mi sie, ze jest to dobre rozwiazanie, bo nie beda sie po respie ludzie blokowac, a w pozniejszych fazach rundy i tak to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie może zostać. Podsadzać się? Tutaj liczą się konkretne wbity na BS, bo czasu nie ma za dużo. A co do wchodzenia na jakieś "kampy" - czasem wystarczy użyć spadochronu ^.^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]To by była masakra, tyle ludzi, nagle kazdy kazdego zaczalby blokowac.[/align]

 

[align=center]Dla mnie jest dobrze jak jest :)[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

[align=center]To by była masakra, tyle ludzi, nagle kazdy kazdego zaczalby blokowac.[/align]

 

[align=center]Dla mnie jest dobrze jak jest :)[/align]

 

 

 

 

 

 

Z tym nie byłoby raczej problemu, ale zdarzałyby się pewnie pojedyncze przypadki. Autorowi chodziło o to, aby na początku rundy był duszek a potem już normalnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym jeszcze dodał, że jak rzuca się granaty, to żeby przechodziły przez teammate'a. Bez sensu trochę jest to, że przechodzić przez siebie można a granaty się odbijają :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...