Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> UB Browar


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Browar

Godzina, data zdarzenia: 21:40, 2014-11-14

Mapa:de_inferno

STEAM_ID / IP:  ' STEAM_1 : 0 : 1726415860 '      159.205.79.112

Uzasadnienie: Dostałem bana niby za wh.Ale ssów nie mam w csstrike...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz opisane, jak je znaleźć: multi-head.pl/topic/29176-wz%C3%B3r-wstawiania-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/. Wrzucasz ss'y -> dostajesz UB. Nie wrzucasz -> nie dostajesz.  Bez zbędnego tłumaczenia. Możesz ewentualnie skorzystać z jednorazowej szansy w postaci 100 reklam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie... Dostałeś bana a za kilka minut wróciłeś na banie AKTYWNYM i się żaliłeś, że przecież nie masz WuHa. Aż się zdziwiłam, że dostałeś ub tak szybko i specjalnie sprawdziłam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś dostać spowrotem bana skoro na Twój nick i ip ban jest tylko 1? Gdybyś dostał kolejnego byłyby 2 nie sądzisz? Dostałeś ssy i za chwileczke byłeś znów na serwerze gdzie pisałeś coś typu "przecież ja nie mam wh". Myślałam, że dostałeś ub dlatego aż pofatygowałam się to sprawdzić i byłeś na serwerze na aktywnym banie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...