Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> dd2 + dm - małe nieporozumienie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: GESAFFELSTEIN

 

Godzina, data zdarzenia: około 18:30, 11.11.2014

 

Mapa: dd2 (serwer dd2 dm)

 

STEAM_ID / IP: 97396553

 

Uzasadnienie: Heja! Otóż dostałem bana przez jakąś absolutna pomyłkę, uzasadnienie to "sam jesteś dziwka" - problem w tym, że grając dm ja się w ogóle nie udzielam, nie pisze nic na czacie i gram z muzyką. Wydaję mi się że ban ten był skierowany do jakiegoś ns który miał ten sam nick jak ja tylko ze z kropka. Zorientowałem się o tym jakieś 30 sek przed banem, nie wiem czy ta osoba zrobiła to specjalnie czy nie. Proszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogła zajść pomyłka ale nie pozwole na to aby jakis dzieciak wyzywał moja matke w taki sposób. HLTV jest mozna sprawdzić jakie slownictwo padało w moim kierunku

 

 

 

 

 

 

 

Dodam też że nie będe tolerować wyzwisk, czy to do mnie czy do graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz ile razy ktos podszywal sie pod rozne nicki i nawet pod twoj nie zrobiłem tego bo miałem takie widzi misie tylko taki jest regulamin. Masa osób spamuje na admin czacie ten odpalony ten cos tam, a tamten to. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej - a kiedy będą te Twoje logi z serwera? jest mi trochę przykro bo lubie u Was grać a sprawa jest naprawdę jasna.

Niron - nie wiem czy inni użytkownicy tego forum tez to widzą ale z Twojej strony w ogóle nie widzę chęci rozwiązania tej prostej sprawy. Piszesz że coś tam ludzie obrażają, że coś tam ludzie Ci piszą na u@ ( no tak to jest jak się jest adminem) Pomyłki zdarzają się każdemu nie ma przecież w tym nic złego. Liczę na szybkie rozwiązanie i unban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...