Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,proponuję by zmienić zasięg rakiet bo one za daleko łapią ktoś walnie ładnie za Tobą rakietką i tak Cie sięgnie,bez sensu ... wsparcie ma 2 rakietki a pro sniper 3 no i naprawde duży jest ich zasięg.

 

 

 

Proponują również wgrać na server komende /staty żeby się pokazywały pkt umiejętności w co mamy dodane.Jeżeli ktoś chce zresetować to musi czekać do nowej rundy a tak to odrazu by mu się wyświetliło okno do rozdawania pkt.Tak samo z tą komendą moglibyśmy odrazu zobaczyc ile gdzie mamy.

 

 

 

Myślę że propozycję na server są dobre,Pozderki :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale zasięg mają straszny :D troche chociaż powinien być zmniejszony i tak im daje strasznie dużo to mp5 :P bo to jednak broń z malutkim rozrzutem full auto i bardzo duża szansa na banie :D więc nie ma co gadać że rakiety to ich mocna broń :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co to rakietek to nie jestem pewny. Komenda na pewno sie przyda. I dodałbym jeszcze takie coś że zmniejszyc zasięg he...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


teraz mnie rozwaliłeś ^^ zmniejszyć zasięg HE a zostawić rakietki bez przesady.He to tylko jak ma ktoś tg lub ps to chyba coś z perku musi być coś pozytecznego,a rakietki mają klasy i to denerwuje :D Bo nie ważne ile masz wytrzymałości to i tak z nich dmg jest stałe ... a jeszcze taki zasięg 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

teraz mnie rozwaliłeś ^^ zmniejszyć zasięg HE a zostawić rakietki bez przesady.He to tylko jak ma ktoś tg lub ps to chyba coś z perku musi być coś pozytecznego,a rakietki mają klasy i to denerwuje :D Bo nie ważne ile masz wytrzymałości to i tak z nich dmg jest stałe ... a jeszcze taki zasięg 

 

 

Można to i to zmniejszyć :P Ale chodzi o to że jak jest mapa Aztec to jak rzucisz he na dół pod ten most to ci na górze dostana...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...