Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Znowu bez lev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Składam teraz ogólne zażalenie na sytuacje na serwerze, nie wiem bo naprawdę przestaje to być śmieszne człowiek poświęca pieniądze i czas na grę a co 2 dzień wchodzę i mam 1 lev nie po to wydaje siano żeby tak się działo i do tego cale dnie poświęcam na grę i to idzie na marne. Ja bym chciał się dowiedzieć co teraz administracja zrobi.??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No raczej pieniędzy na lvl nie wydajesz więc nie pisz tak :P Po 2 nie ma kogo winić crash servera i tyle.Mówi się trudno to jest gra :D Nikt Ci nie karze poświęcać całego dnia na granie tutaj co nie :D nie żebym był chamski czy coś ale są inne sieci jak i można wgl nie grać :P jak Administracja dojdzie czemu się tak dzieje i temu zapobiegną jakoś to na pewno będzie jakaś informacja.Nie ma co się spinać ;) aaa i na przyszłość patrz czy nie ma podobnych tematów bo nie wszystkim będzie chciało się powtarzać :D http://multi-head.pl/topic/45057-znowu-reset/

 

 

 

Pozderki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skaldac zalazalenia to sobie mozesz. Problemy z hostnigiem spowodowaly nie male zamieszanie na sieci i reset lvl u nas jest rowniez przez to. I nie mam pojecia jak wydajesz pieniadze na lvl, ale to ze kupiles premium nie znaczy ze bedziesz traktowany inaczej. Co mam zrobic? Zrobie to co kilka dni temu. Pechowo wystapily dwa problemy w krotim odstepie czasu, ale nie mielismy na to wplywu. Mowi sie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...