Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ping/Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Ping/Lagi jak zwał tak zwał.. Czy może mi ktos powiedziec czemu na DD2/Inferno mam lagi niby bo mam ping od 100 do 130 i nie którym tez widze ze skaczę jak zły.. do 200 nawet ale nie scina mnie.. Reset kompa był itp.. Na DD2 DM nie mam takiego pingu 40-50 na innym serwie 30-40.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  # L3M0nnn. ;* brawo wygrałeś mózg i internet.. Oprócz steama i cs nie mam nic włączonego no mam antywirusa.. Ale chyba z tych 3 rzeczy nie bede nic wyłączał. Ale widze i problemy z czytaniem, problem jest tylko na tym serwerze. Widac nie jestem sam. Koleżanka też ma ten sam problem. Czyli serwer traci graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

 

Ostatnio takze zauwazylem wysoki ping i lagi na serwerze na innych serwerach jest dobrze jak zwykle na dd2/inferno tez zawsze bylo dobrze lecz teraz nie ma ochoty tam grac z powodu tego wysokiego pingu i lagow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślałem ze to normalne że gracze dostają bana za ping. Ale ja nigdy jeszcze nie dostałem. Nie scina ale ping duży. Admin powiedział ze to często występuje. Nie wiem raczej logi tzn sprawdzenie konsoli nic nie pomoże ale jak widać wina leży po stronie serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale też tak mam, ping 30 po czym skacze na parę sec na 120 lub więcej, zauważyłem to po 'naprawieniu bugujacej się paki, moze w tym tkwi problem, ale to tylko moje gdybanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...