Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie AdrianQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:AdrianQ

Wiek:hot 16

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem 3 razy.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10 nie bawiłem się nigdy w modyfikacje pluginów i nie zamierzam jednak wszystkie komendy znam.

Staż w CS-sie:3 lata

Steam / NonSteam:Steam

Dlaczego Ty:Co by tutaj dużo pisać. Adminów jest trochę ale są też luki gdy nikogo nie ma. Ostatnio spędzam sporo czasu na serwerze i zauważyłem, że jest tutaj fajna atmosfera jednak jest często psuta przez pewnych graczy. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3h

Kontakt:Steam, TS

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/AdrianQ/80.72.34.124:27034/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby zgłaszasz mi osoby łamiące regulamin, lecz w większości są to błędne zgłoszenia.

 

Do tego brakuje ci kilku godzin.

 

 

 

Nie jestem przekonany do ciebie jak na moje spróbuj złożyć podanie za jakieś 2 tygodnie pokaż że ci zależy ;)

 

 

 

 

 

Chciałbym zmienić zdanie i dać Tak.

 

?Przez jakiś czas udowadniał że zasługuje na rangę admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram tam odkąd nie działa dd2/inf , moim zdaniem koleś nie rozróżnia cheata od zwykłego gracza, wyzywał wczoraj kolegę od odpałow i nsow, a tak naprawdę miał steama offline i mu nie wyświetlało avatara. Z drugiej strony adminów tam tak mało a cheatow od groma, tyle dzieci z wh to ja na zadnym serwerze nie widziałem. Jak dla mnie lepszy taki admin niż żaden może sie chłopak nauczy.

 

Na TAK

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po konsultacjach uznałem, że przyznam Ci admina na dwa tygodnie próby. W tym okresie nie możesz otrzymać żadnego ostrzeżenia do działu admin, np. za brak dowodów, słabą aktywność na serwerze, złamanie regulaminu itp. Jedno takie ostrzeżenie wiąże się z utratą funkcji. Zaproszę Cię również na rozmowę na ts'a ponieważ jest kilka rzeczy, które trzeba uzgodnić, które muszę Ci wytłumaczyć.

 

Liczymy na dobrą współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...