Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Powracam :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ImSw4G

Wiek:17 Lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem już admina na tym serwerze i na innych oczywiście też, mam w tym spore doświadczenie 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Staż w CS-sie: 6 Lat 

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Chciałbym powrócić po prostu do poprzedniej funkcji na tym serwerze. Odszedłem ponieważ bałem się ze nie starczy mi czasu na wymagany czas 7h a teraz juz wiem że mi tego czasu starczy.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2/3 Teraz

Kontakt: Skype/Czasami ts/Pw

i jeszcze link http://www.gametracker.com/player/ImSw4G/80.72.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłes trochę pograć przed złożeniem podania ponieważ teraz jak się wchodzi na twój gt pokazuje się taki napis zamiast tabelki: Graph Data Not Available  For This Period.

 

Lecz mimo to jestem na tak ostatnio admini rzadko wchodzą więc przyda się kolejny.

 

Jako admin sprawowałeś się dobrze więc przydasz się :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stara gwardia. Zawsze wykonywał dobrze robotę na stanowisku, na którym się znajdował, ode mnie duży +. Żadnych zastrzeżeń nie mam co do Twojej osoby, do tego dochodzi wysoka komunikatywność, czyli w rozmowach prywatnych i ogólnych na serverze ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...