Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Johan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Johan

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na dwóch serwerach :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7, pluginów pisać nie umiem, ale edytowałem już codmoda, metodą prób i błędów tworzyłem nowe klasy, miałem serwer z kumplem :P 

Staż w CS-sie: Oj bardzo długo, jakieś 10 lat, jeszcze na 1.5 grałem, a wszystko przez to, że tata miał kawiarnie komputerową. Dużo czasu spędziłem grając w tego typu gry, nie jestem nolifem. Prowadzę zdrowy tryb życia, aktywnie uprawiam sport :D

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:3828578

Dlaczego Ty: Często jestem na serwerze i czasami nie ma adminów, a wtedy jest wysyp botów i ludzie się denerwują :) Nie mam żadnych konfliktów z graczami, chyba mnie lubią :crazy: Ostatnio ekipa zmalała, więc myślę, że wzmocniłbym skład i sprawował godnie ta funkcję.  8) 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2h, lecz to różnie bywa, czasami mnie nie ma w jakiś dzień, a czasami jestem i 5 godzin.

Kontakt: STEAM (Johan), forum, Teamspeak jak będzie trzeba :)

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Johan/80.72.34.124:27034/

 

 

EDIT: Dixonet komendy znam i jestem w nich ogarnięty, więc tutaj problemu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja Cie nie lubię hah :D 

 

 

 

Jak najbardziej tak ! 

 

Johan to jest ktoś kto się przypada :D

 

*na servie często

 

*cziterów zgłasza czy to u@ czy jak nikogo nie ma to pisze steam

 

*no i ogólnie lubiany na servie ;) 

 

 

 

Pozderki elo :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Wydaję mi się,że jesteś w porządku. Zgłaszałeś cziterów jeszcze za mojej kadencji. Przyda się kolejny admin na serwerze. Tylko mizerna ta twoja znajomość amxx. Jeżeli ogarniasz admina i komendy to w zupełności wystarczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak : 

 

-lata sa 

 

-godziny sa

 

-zglasza cziterow

 

-i w sumie to jestes prawie dobry , tylko musisz jeszcze pocwiczyc albo popatrzec na mnie :P:D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po konsultacjach uznałem, że przyznam Ci admina na dwa tygodnie próby. W tym okresie nie możesz otrzymać żadnego ostrzeżenia do działu admin, np. za brak dowodów, słabą aktywność na serwerze, złamanie regulaminu itp. Jedno takie ostrzeżenie wiąże się z utratą funkcji.

 

 

 

Liczymy na dobrą współpracę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...