Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie Anielski Orszak?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Anielski Orszak

 

Wiek: 21

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem 4 miesiące serwer upadł.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6

 

Staż w CS-sie: Zacząłem jakieś 2 lata temu, miałem przerwę po upadku serwera. Zacząłem znowu grać jakieś 4 miesiące temu.

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:29571725

 

Dlaczego Ty:Dużo gram w nocy, praktycznie tylko w nocy. Jestem ogarnięty, komunikatywny, stabilny emocjonalnie,  kulturalny, znam ortografię, dużo rozmawiam na serwerze. ^ ^

 

http://www.gametracker.com/player/Anielski%20Orszak/80.72.43.106:27027/

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: to zależy czasami po 6h dziennie a są dni kiedy nie mam czasu wejść na serwer, ale to raczej rzadkość.

 

Kontakt: na forum, jeśli dostanę admina podam gg dla szybszej komunikacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kulturą, komunikatywnością itd się zgodzę i w dalszym ciągu dziękuję za tą pochawałę ale niestety oka do czitów nie masz :) Owszem sporo zgłaszasz ale błędnie. Jeżeli każdy kto Cie zabije jest odpalony według Ciebie to ja też już chyba nie pogram :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tą kulturą, komunikatywnością itd się zgodzę i w dalszym ciągu dziękuję za tą pochawałę ale niestety oka do czitów nie masz :) Owszem sporo zgłaszasz ale błędnie. Jeżeli każdy kto Cie zabije jest odpalony według Ciebie to ja też już chyba nie pogram :)

 

 

 

 

Muszę się z tym zgodzić . Niestety mój głos też jest na Nie.

 

 

 

PS. za nim oskarżysz kogoś co cheat sprawdź czy rzeczywiście jest odpalony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Nie.

 

Byle kto by Cię nie zabił to przeważnie jest spalony, a tak nie można do tego podchodzić.

 

Także u@ zgłaszał nie powiem, lecz gość po prostu nie zna się na cziterach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często zgłaszam za kogoś, ludzie piszą że gościu jest odpalony a nie wiedzą że jest admin, więc robię to za nich. Może też jestem zbyt podejrzliwy, ale umiem odróżnić skilla od odpała. Nie wiem co w tym złego że daje dużo na u@, nie będę siedział na spekcie i i patrzył czy gość miał farta czy jest odpalony bo od tego są admini. Czasami faktycznie mogę się pomylić, ale to się chyba każdemu zdarza zwłaszcza że sam dostał bana za niby wh.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby za nich..., niby wh.... Czyli większość też się myli bo póki co się mi nie zdarzyło żebyś zgłosił czitera sam czy też za kogoś :) I szybkich masz informatorów w takim razie skoro piszesz po max 15 sek na u@ akurat po tym jak CIEBIE zabiją :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglada na u@, ale moge powiedziec jedno pamietam nieraz sytacje kiedy glosno bylo jak ktos Cie zabil ze ma haxy, moim zdaniem dzialasz zbyt impulsywnie w ocenie i na emocjach, co nie jest dobre przy tego typu "dzialanosci". Ja do kazdego podchodze indywidualnie, a jak zglaszam to dopiero jak jestem pewny na 100 %, latwo jest zlapac tych co sie nie kryja, trudniej juz tego ktory ma pojecie o grze i do tego potrafi sie kryc... a jest tutaj kilku takich. Niestety NIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może macie rację że dużo zgłaszam na u@ i możliwe że błędnie, ale po prostu jak widzę coś podejrzanego to zgłaszam. Zazwyczaj nie latam po spekcie i nie sprawdzam czy ktoś lata odpalony, tylko po prostu to zgłaszam żeby ocenił to admin bo od tego jest. hrdn1 nie przypominam sobie żebym często wybuchał na mikro i kogoś oskarżał o wh. Nie powiem że się nie zdarzało, ale to po prostu jak się zdenerwuje na swoje lamerstwo mogę zbyt pochopnie kogoś ocenić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem wstrzymaj sie narazie z tym podaniem , wyciagnij z tych wypowiedzi co najlepsze i postaraj sie nastepnym razem ,bo jest tak jak wyzej za bardzo spamujesz na u@ ze ktos jest odpalony ... (a za to tez są bany za bezpodstawne oskarżanie ). Musisz zacząć bardziej przygladac sie kto jak gra  . Narazie jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niechaj tak się stanie. Będę pilnie obserwował zanim kogoś zgłoszę, mam nadzieję że się poprawie a Wy to zauważycie. Proszę o zawieszenie postu do czasu aż poprawię się co do zgłaszania czitów. Dziękuje za opinie i poglądy, chociaż wiem nad czym popracować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane na okres próbny
przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...