Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie o admina SakO_Balantines

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SakO_Balantines

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): około 2 lat spędzonych na serverze Cs-Oporowo

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: około 7 lat

Steam ID:  STEAM_0:1:61785287

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/SakO_Balantines/185.36.170.7:27028/

Dlaczego TY .!: Dla czego ja ?? myślę że jestem w miarę ogarniętym graczem , dojrzałym ale jeszcze nie dorosłym , potrafiącym spędzać wiele godzin z graczami na serverze w miłej atmosferze dobrze się bawiąc , lubie grę w cs nie tylko by jak to grają czasami niektórzy spinać się na fragi ale również czerpać z gry przyjemność i wygłypiać się , często zdarza że nie ma admina na serverze po mimo ich dosyć nie małej ilości co sprawia nei raz u graczy złość i rozczarowanie nie możności zgłosić na U@ jakiegoś podejrzanego/ spalonego typka czy też poprosić i np: wypełnianie celi , wyrzucenia kogoś z klatkami itp itd , często jak każdy jestem zajęty ale pomimo tego zawsze znajdę nawet te 10 min po napisaniu do mnie by wejść na server i ogarnąć jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  godzina minimum 

Kontakt: sako939 skyp / 693 - 774 - 822 tel / GG: 51655719   / Steam; ssako1 / forum / również mogę podać FB co nie stanowi dla mnie problemu jestem tam dostępny 24/h

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mój dział 

 

Jestem Neutral narazie 

 

Bo peszy trochę te twoje konto na forum tylko dla podania jakbyś jeszcze troche z nami posiedział bym był na Tak

 

Narazie Neutral

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak nic nie wiecie wgl nie widzę was na serwerze to co wy możecie mówić jestem na tak ponieważ :

 

-Miły

 

-Często gra na serwerze

 

-Wiek

 

-Steam

 

 

 

Dajcie mu szanse

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiscie ze TAK

 

-Gość sympatyczny 

 

-Steam 

 

-Często go widzę na serwie 

 

-Bezkonfliktowy 

 

-Pomocny

 

-zgłasza na U@

 

 

 

A to że nie ma godz na forum nic nie znaczy Dostanie admina Myśle ze sie to zmieni! 

 

 

 

Także WIELKIE TAK !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Kojarze Cię z serwera jeszcze z przed mojej nieobecności.[/align]

 

[align=center]Z tego co pamiętam nie sprawiałeś problemów i widziałam Cie dosyć często.[/align]

 

[align=center]Jestam na TAK :)[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...