Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Taka mala opinia i propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moim zdaniem klasa premium pro snajper jest przesadzone. wiekszosc ludzi gra nia dlatego ze przypomina ulepszenie wsparcia.

 

Klasa ta biega w ch.. szybko przy tym mp5 ma maly rozrzut. perfekcja. co bedzie na 100 lvlu full inta i hp. kazdy bedzie popierdalal z mp5 i z rakiety po 130 na dodatek maja ich az 3 rakietki.   Pro snajper jak nazwa mowi postac ze snajperka, dac jej wiecej hp i zabrac mp5 i tyle.

 

 

Dodatkowo przy rambo jak sama nazwa nam przypomina wspanialego aktora. Mozna zrobic tak jak i w filmie. dac tej postaci troche wiecej wytrzymki i zabrac awp i rakiere. Moim skromnym zdaniem bylo by gitara,

 

 

Propozycja jest taka skoro to mp5 jest tak bardzo potrzebne tym premkom to zrobcie tak zwanego amadeusza. Jest to super postac z nie jednego coda.

 

Zmiencie tylko nazwe i premka bedzie super.

 

 

Assasin i ninja jests okej. jezeli ktos lubi spokojna gre to klasy sa dla nich idealne.

 

 

 

Gram tu od niedawna i server bardzo mi przypasil, przyjazne towarzystwo i dlatego te opinie.

 

 

Z gory dzieki. Pozdrowionka aMtt :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem przeciwko ponieważ pro snajper wcale nie jest szybki jeśli chodzi o graczy z dużym lvl'em i koncdycją to pop**** . Rozumiem jeśli chodzi o rambo że jest przesadzony ale Pro sniper jest w sam raz jak na klasę płatną 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta klasa nie jest wcale przesadzona... płacisz za nią pieniądze to wiadomo że musi być lepsza od normalnej klasy. I mówisz że klasa ta biega w ch.. szybko ? guzik prawda ;d pewnie zobaczyłeś jaką ja mam prędkość a zainwestowałem dużo w kondycje ;) . Moim zdaniem nie powinno się wprowadzać zmian tej klasy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aMtt Serio? Premka ma mieć tylko awp? Bez przesady ... To samo co snajper tylko 3 rakietki... To juz by nie byla premka. Trochę przesadziłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba śnisz kolego... Przez kilka ładnych dekad te klasy się sprawdzały i jakoś nikt nie narzekał. Kup sobie premium i też lataj. Co za problem. Moim skromnym zdanie to najmocniejszą klasą jest rambo,którego można trochę zmienic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam premke. klasy premium maja byc lepsze od normalnych ale nie 10krotnie. jezeli sie sprawdzaja to okey chcialem wysluchac waszych opini. Temat do zamkniecia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taaa amt najazd na pro snipera ? fakt jest to klasa różniąca się również od innych i to bardzo na samym początku jak tu zaczełem grać to te 3 rakietki i mp5 to było dla mnie naprawde dużo.Sam gram tą postacią ale wiem ile jest o nią płaczu bo fakt faktem jest również przesadzona.Ogólnie bez sensu jest by klasy premium miały mp5 bo to jest idealna bron do raschu maly rozrzut jak by nie patrzeć same banie...I można normlanie bic 5 na raz na wysokim lvl i sie przy tym nie pada no i jeszcze rakietki 3 w dodatku też lekka przesada.A teraz amtt popatrz na Rambo.Widziałeś na jakimś servie by rambo miała m4 ak awp ? bo ja nigdy ... ta klasa powinna mieć famasa a nie że ja pro sniperem jak i w sumie każdy z mp5 buije rambo po 7 przy tym jak ma ona niecale 30 wytrzymalosci bez sensu .... oby 2 klasy powinny być zmienione bo inne premium się przy tych chowają... Ale i tak najbardziej powinna być zmieniona klasa Rambo.No ale co poradzić wątpię by co kolwiek było zmieniane na tym serverze gdyż nie wiadomo wgl kiedy był programista.Tak samo mapki .. Także to pisanie to chyba tylko takie o :P Tyle ode mnie pozderki.

 

 

 

Pro sniper powinien zamiast mp5 mieć ak i z 1-2 rakietki natomiast rambo zamiast m4 ak awp dostać famasa .... wtedy by się grało normlanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rambo z famasem okey. Ale to wtedy jest zwykla klasa. Ten rambo jest klasa platna dlatego dorzucili mu te bronie.

 

A z opinia o pro snajpera zgadzam sie. walac z rakietki wytrzymalosc przeciwnika nie ma znaczenia. kazda postac grajaca na tym servie ma max 230 hp. z rakiety jebia snajperzy po 150. nie ma troche sensu ale zobaczymy co bedzie dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...