Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ban perma za jedno slowo?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, godzina albo dwie rozumiem, ale nie perma...

 

 

 

Twój nick podczas gry: enz

 

Godzina, data zdarzenia: 19.09.14

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP: ID: 0:0:34114203 IP: 24.134.146.59

 

Uzasadnienie: sory ale skoro ktos uwaza ze kampienie jest poprawne zamiast pomagac i grac TP.... wkurzylem sie, wyzwalem, ok. Sory z mojej strony.

 

 

 

prosze o ub

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skoro trzymasz cs´a na poziomie realnego zycia i jest ci tak wazne co osoba nieistotna (ja) mowi o twojej mamie, to szkoda mi ciebie.

 

 

 

Ale perma za taka bzdure sie nie daje.

 

 

 

czekam na jakiegos innego admina.

 

 

 

pozdrowienia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

 

 

http://scr.hu/33n5/ituhl

 

 

 

Nie tolerujemy takiego zachowania, w szczególności obrażania członków rodziny. To że grasz w grę przed komputerem nie zwalnia Cie z zachowania kultury osobistej. Miej na uwadze że po drugiej stronie też jest człowiek. Jeśli nie umiesz panować nad emocjami to ta gra nie jest dla Ciebie. 

 

 

 

Ban słuszny. Nie ma możliwości żebyś za takie zachowanie dostał bana na godzinę. Jeśli S@ lub H@ dostrzega okoliczności łagodzące może Ci skróci bana do miesiąca.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Joe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


schodzisz na poziom niski. w realnym zyciu bys sie do mnie nie zblizyl, tak wiec keep cool. ale ogolnie to serio jak tak mozna sie przez takie cos wkurzyc, ze "twoja stara kampi". co to takiego. nudzi ci sie ze takie cos ci podnosi cisinienie? to mnie zastanawia ile ty masz lat kolego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm rozumiem. No to ja bym prosil nawet o takie skrocenie na miesiac. Da mi to do pomyslenia czasu, ogolnie rozumiem ze zle postapilem i nie mialem prawa obrazac osboy rodzinnej.

 

 

 

Sory tam jeszcze raz osobiscie!

 

 

 

Narty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...