Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie Mr.JoHny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w końcu nadszedł ten dzień w którym mogę spróbować swoich sił pisząc podanie na admina ,a więc

 

 

Nick z gry : Mr.JoHny

 

Wiek : 15 ( w maju 16 ) to jest jeden minus

 

Doświadczenie w byciu adminem : Więc tak. Byłem adminem na kilku bardzo dobrze rozwijających się serwerach takich jak H*****, czy M*******. Rok temu zalożyłem z kolegą serwerownie o nazwie L********s może ktoś kojarzy. Serwer stał przez 7 miesięcy i byłem Opiekunem tam 2 serwerów więc myślę że z doświadczenia dam sobie rade ;)

 

Znajomość AMXX : wszystkie komendy potrzebne do adminowania znam 10/10 myślę że AMXX 7/10

 

Staż w Cs'ie : 3 lata :) w tym 1 bodajże na ns'ie

 

Steam / Nonsteam : Steam posiadam :)

 

Link do GameTracker.com z przegranymi godzinami : http://www.gametracker.com/player/Mr.JoHny/80.72.34.124:27034/

 

Dlaczego Ty! : Dlaczego ja? myślę że wniosę coś na serwer. Między innymi miłą atmosferę ,żeby na serwerze panował spokój i porządek i najważniejsze żeby graczom miło się zabijało :) .Mam nadzieję że pomogę jakoś serwerowi i innym adminom i przypilnuje troche tego cod-moda. Wiem że z Elo były wielkie kłótnie i to mi daje minus w tym podaniu ale trzeba się pogodzić z tym że po prostu zawsze będę z nim grał i za to Elo cię bardzo przepraszam co było minęło :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz dla Cs-a : Minimum 3h dziennie :)

 

Kontakt : Steam - Mr.JoHny ( pozypozypl ) , GG - 51583417

 

 

Myślę że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone :)

 

Pozdrawiam Mr.JoHny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Dlaczego? Nie skończyłeś 16 lat. Brakuje Ci rok. Wymagania to wymagania. Do tego słabo Cię pamiętam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...