Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie na admina, grajek nocny:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kukis

 

Wiek:30++

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem  na innym serwie płatnego admina prawie 3 lata

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7-8

 

Staż w CS-sie:5 lat

 

Steam ID:STEAM_0:0:9470872

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Kukis/185.36.170.7:27028/

 

Dlaczego TY .!:Heh, wiem że adminów jest dużo w godzinach wieczornych, ale pracuje na 2 zmiany i jak mam na popołudnie, wbijam na serwer w godzinach nocnych, wówczas nie ma najczęściej adma, i już kilka razy było tak że wchodził gracz z czitem takim, że wszyscy wychodzili na spekta, bo kompletnie nie dało się grać. Jestem nocnym grajkiem i myślę że się przydam jako tzw "nocny admin" . Mam już doświadczenie jako adm i też nie dawałem bana za to że mnie ktoś pojechał, a perfidne czity rozróżniam. Polubiłem ten serwer i chętnie pogonie cziterów, szczególnie wtenczas, kiedy myślą że admini śpią:)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1-4 godzin , w zależności od wolnego czasu

 

Kontakt: najlepiej na steam FearPL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha, są tu poważne osoby czy dzieci??...:) , Szef jak mogłeś nie widzieć niku Kukis, jak ja cie widuje (ale wieczorem tylko), a poza tym umiesz czytać, wyraźnie napisałem że gram głównie nocą (32 h wygrane). Teraz jest godzina 0.30 i właśnie przestałem grać, jakoś cie też nie widziałem. A opto013d najpierw napisał na tak, a zobaczył ,że szef napisał na nie to edytował i napisał też na nie. Gratuluje.... brak własnego zdania. Napisałeś dajcie mi szanse a sam nie masz zdania.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...