Skocz do zawartości
Klick

[ZAMKNIĘTY]Medyk

Rekomendowane odpowiedzi

To normalne, że mając 42 inta apteczka na jedno to jakby buchnięcie leczy tylko 9? Mam 110hp, wiele osób ma +150 , dam mu 2 apteczki to wylecze max 90 hp..... Jeszcze czas reanimacji mógłby być skracany ze względu na ilość inta, tzn. im więcej int, tym szybciej reanimujemy i +1int = 1hp więcej zreanimowanego gracza (bo po reanimacji ma bodajże 75 hp) Zależy mi, żeby te apteczki leczyły chociażby 2hp więcej :C Dzięki za uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No zgodzę się w 100% apteczki chyba początkową leczą po 2 hp to jest malutko ^^ a jak mówisz że na 42 inta po 9 to trzeba by było to zmienić :D powinny leczyć więcej hp o wiele :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze mówisz. Medyk jest po prostu za słaby i trzeba go ukepszyc. Do tego mało osób nim gra,a dlaczego? Bo jest do końca znerfiony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na początku mojej gry na codzie grałem medykiem ,ale szybko ogarnąłem to że mając 30 inta leczyło mi bardzo mało dlatego zmieniłem klasę myślę ,że 

 

czas na ulepszenie medyka 1int-1hp ? coś w tym stylu lub 3int-1hp max 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem już napisać post o tym xD wczoraj sb gram medykiem a tu patrzę czemu apteczki tak mało leczą myślałem że to jakiś błąd ale @DixoneT mówi że ona taka słaba jest no to klasa się prosi o ulepszenie trochę głównie chodzi o apteczki żeby one więcej leczyły. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...