Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[UB]DO IMSWAG


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna administracjo zgłaszam sie do was w sprawie bana na serwerze multihead 200 lvl ochrona VAC.Ponieważ nie wiem za co dostałem bana gdy miałem perk : prawo farmera i widziałem typów na radarze ponieważ umiem i słyszałem ich kroki bo mam słuchawki monster i umiem używać radaru zarówno w cs 1.6 cs go i w cs source. Prosze o unbana.                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Wasz gracz Gracus!!!!! i proszę na najszybszą odpowiedź

 

 

 

 

 

       PS:Grałem na klasie porucznik!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj powiedziec. Mozę na demku nie ma wszystkiego ale on mial aima. Oglądalem go moze z 5 minut a niestety wtedy nie nagrywalem demka. Gdy zaczołem nagrywac to sporo osób pisało ze ma aima ze mam banowac bo skarga itp. Więc to zrobiłem a gdy zobaczyl ze go oglądam napisal sory admin nie banuj plz no nie... http://speedy.sh/368Dz/Gracus.dem  Na przyszłość będe nagrywał kompletne demka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer mi się podobał bo to był jedyny na którym nie dostałem bana za to że ktoś napisał 1 raz że mam aima albo wh speedhacka  itd i dostaje bana. Chciałem zakupic klase premium i vipa ale jak nie to nie znajde inny serwer z lepszą administracją chociaż wiem że takiej nie będzie 

 

Wasz były gracz Gracus

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem zauważyć na COD#2 to ludzi nie widać na radarze... Chyba że masz perk radar no ale Ty miałeś prawo farmera więc jak to jest możliwe ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HLTV cod 200 #2 nie działa :) Więc imSw4G masz problem. Jesteś świeżakiem jako admin,a już takie odpały walisz. Z tego co wiem to dałeś dwa bany za czitowanie bez demka, uważnie Ci się przyglądam więc patrz(chyba,że je masz) :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...