Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[UB]niesluszna ocena


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM  ;) dostałem bana i czuje się urażony, bo nie zrobiono ssow a tym bardziej uznano mnie za cheatera :D nie zgadzam się z tym co napisaał o dziwo OPIEKUN DD2+DM PROXX

 

demko http://www24.zippyshare.com/v/78628223/file.html

 

 

 

cytuję "

 

13:15 - Widział model na gali więc go zabił, za chwilę w oczekiwaniu na 2 model który schodził z gali / nawet próbówał do nie go strzelać

 

13:23 - Wyczekuje na model z anarchii chociaż nie było go słychać, oczywiście próba trafienia modelu

 

14:05 - Biegł na środek, nagle zatrzymał się i wyczekiwał na model, 1 model mógł słyszeć ale reszty już nie słychać. ?

 

Więcej nie trzeba. "

 

  

 

 

 

Strzelałem do anarchii, bo myślałem, ze to typ z ct. Przed galą chcialem zabic typa, ale ktos go zabil predzej .  Zauważ, ze strzelam prawie w kazde mozliwe miejsca, gdzie moga byc, gdyz jestem doswiadczonym graczem 

 

Twoja rozpiska nie zgadza sie wgle czasowo, troche sie gubisz ;) i nie udowodniłeś mi nic, bo nawet nie ma czego :D prosze o obejrzenie tego demka przez innych adminów (doswiadczonych) 

 

 

 

kontakt steam : Monster_Strike_

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może być bez wzoru.

 

 

 

Doświadczonym graczem jesteś? Wstydził bym się żebyś był moim fragiem, modelowo jedziesz przez ścianę typa który jest za bramą i jeszcze piszesz pierdoły typu myślałem że tam jest CT, przeczytaj co żeś napisał mości koxie i lepiej usuń połowę zawartości bo ci się wstyd zrobi.

 

 

 

Chciałeś przed galą zabić typa ? W co ty grasz ? Typ schodzi z gali, nie widzisz modelu, wyprzedzasz strzałami jego wyjście, co ty w ogóle produkujesz za historię.

 

 

 

Nie zgadza się czasowo ? Twój mózg nie zgadza się czasowo z twoim ciałem, ty chyba nawet nie czytałeś co na bazgrałeś.

 

 

 

Mogę dostać nawet 10 warnów za taki post, jednak mam to gdzieś, gość gra modelowo i jeszcze ma czelność pisać odwołanie. Za grosz honoru, i jeszcze masz czelność pisać takie pierdolety z tyłka bo może kogoś przerobisz. Nie tu kotek, pierdolnij się w czoło i wróć jak dorośniesz.

 

Elo

 

 

 

Niech inni admini to ocenią, to może od razu polecimy na bl,ac i na esl'u niech ci oglądają boś doświadczony, nie pisz więcej bo oślepnę przez twoją głupotę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Strajk ocenił nie tego gracza, który złożył odwołanie (ocenił "bzz..."), a Eryk podziela moje zdanie o tym, że za na demku jest za mało na bana, to daję UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...