Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[BEZ UB]Sprawa do opiekunow


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Prosilbym serdecznie aby przede wszystkim przed zamknieciem tego tematu wypowiedzial sie ktos z opieki :)

 

 

 

Nick moj: Avangarda      link do sprawy: http://multi-head.pl/topic/40316-avangarda/     ban byl na DD2   kolo godziny 5:35

 

 

 

Nick kolegi:    Prox:*    ban na Zombii   kolo godziny 17:45

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: elSolo

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na Multi-Head.pl'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1677016539'

 

[AMXBans] Twoje IP: '37.31.88.176'

 

[AMXBans] ===============================================

 

[ZP] Zycie: 3500 | Szybkosc: 220 | Grawitacja: 640 | Odepchniecie: 49%

 

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juz wyjasniam co jest celem tego postu. Otoz to wykrylismy pewne prawdopodobienstwo iz system ss'ow na Waszej sieci nie dziala poprawnie.   Jestem osoba non steam, Prox jest osoba Steam (byly admin zombii mod).

 

 

 

Dostalem ss'y na serverze dd2 lecz nie znalazlem ich na w folderze cs_strike, przeszukalem foldery, szukalem plikow z rozszerzeniem .tga ale rowniez nic nie znalazlem mimo iz mam platforme non Steam.

 

 

 

 

 

Kolega elSolo i Prox postanowili zrobic pewny "trick" dac bana Proxowi i sprawdzic czy dostanie on ss'y na swoim dysku. Mimo iz Prox posiada platforme steam nie dostal ss'ow :/

 

 

 

 

 

Chcialbym abyscie to mniej wiecej sprawdzili oraz abyscie dali Nam UB....     Mam przegrane ponad 170h na serverze zombii a na dd2 gram rekreacyjnie :)  Prox jest bylym adminem servera zombi takze rowniez powinniscie mu dac UB, wiec Prox byl czysty podczas robienia ss'ow :)

 

Ja rowniez poniewaz nie chce sie narazac na Permy na serverze na ktorym przegralem spora ilosc czasu:)

 

 

 

Jak chcecie jakis dowodow na to to koledzy z TS3 moga sie na ten temat wypowiedziec, niestety nie posiadamy demo poniewaz nikt z Nas sie nie spodziewal takiego zwrotu akcji jak sie okazalo gdy Prox nie dostal ss'ow na platforme:)

 

 

 

Mysle, ze kolega Guyver moze za Nas reczyc :)

 

 

 

PS: Nie chce sie Nam robic 100 reklam :)

 

 

 

z powazaniem, Maciek

 

 

 

 

 

/edit

 

wybaczcie za spojnosc slow ale nie wyspalem sie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma możliwości żeby ssy nie zostały zrobione więc jest w tym coś dziwnego. Zaraz zrobię test z jakimś adminem. Jeśli będę miał ssy to powtórzę to trzy razy, a jeżeli za każdym razem ssy będą, to UB raczej nie dostaniesz ;)

 

 

 

 

 

@:Przykro mi kolego, ale admin zrobił mi trzy razy ssy i trzy razy miałem je w folderze ;) Może źle szukasz ;) Sprawdź jeszcze raz dokładnie, bo nigdy nie było problemu z zapisywaniem się ssów i teraz też go nie ma ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega avangarda ma ns, pamiętam że kiedyś też miałem taką sytuację na ns-ie, nwm od czego to zależy albo od systemu (trzeba uruchomić w 7/vista jako admin cs bo inaczej cs nie ma uprawnień do tworzenia i zapisywania ss-ów) albo od wersji może, cs by np csseti albo inne, ludzie robią własne instalki z konfigami i wrzucają do sieci, w niektórych ss zapisuje a w niektórych nie zapisuje...

 

Zróbcie próbę z ns-ami może? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o Wersje posiadanego CSa+Uprawnienia (Potwierdzone) a co do Proxa gra na NSie ponieważ Steam mu nie działa (nie pytajcie dlaczego...) także nie wprowadzaj Avan w błąd innych:) a na przyszłość żeby takich problemów nie mieć to polecam Steam+CS to zawsze pomaga xD:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nie tylko steama, ale też ns'a z csseti i rano również robiliśmy test z innym adminem dd2. Również ssy mi się zapisały. Panowie nie ma takiej możliwości żeby ssy się nie zapisały.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 reklam powiadacie? ja rozumiem ze cos za cos (ub) no ale ja mam ponad 170h przegrane a Wy mi piszecie ze 100 reklam musze miec. Powiedzmy ze dam reklamy i dostane kilkanascie banow na innych serverach za reklamowanie MH, ale co z tego jak bede udupiony na 100 serverach (ban) jak po raz drugi mi sie przytrafia ss'y na MH i znow nie dostane screen shootow na platforme. Są jakies taryfy ulgowe dla bardziej wtajemniczonczych? powiedzmy mniej tych reklam hahaha :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tak to właśnie jest gdy gracie na ns i nie robicie pierwszej podstawowej rzeczy!Nie sprawdzacie czy ssy wam się zapisują.A gdy już dostaniecie powód wstaw screeny to każdy pisze że ich nie ma.Faktycznie nikt nie kręci nie macie ich bo nie ustawiliście ich zapisywanie.A to jest bardzo proste posiadacze win7 prawy na ikone ns wlasciwosci,uruchom jako administrator,zgodność z win XP,zaznaczyć tylko do odczytu zastosować i cała filozofia ;p wchodzicie sobie w gre w new game robicie sobie sami screena F5 wchodzicie do folderu z grą cstrike i macie swojego ssa i jak macie swojego to już nie ma możliwości bym wam się nie zapisywały ssy z servera.Czasem google nie zaszkodzi mnóstwo poradników.Dlatego nie piszcie że to wina servera że coś nie tak z ss'ami bo to problem jest z wami :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już wszystko jasne, to zamykam temat. Niestety nie możemy Ci bez ssów dać UB więc jedyną szansą na UB jest zrobienie 100 reklam tak jak Ci wcześniej tłumaczył Malu. No chyba, że jeszcze jakoś znajdziesz te ssy i je wrzucisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...