Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[BEZ UB]AliZZ


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety szanowny Pan Mas3lko zrobił mi 4 ss'y i nie mam więcej ;) i są tylko takie jak widać ;) niestety wchodząc do gry dostałem bana ... nie wiem za co nie wiem czemu ;) tylko wielki admin twierdził cały czas ze mam przeczytać za co dostałem ;)... Miałem ten serwer za bardzo fajny ale wiedzę ze taki admin psuje cala zabawę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Człowieku ja nie ściemniam ... mam zrobione tylko 4 ssy. nie mam więcej w folderze cstrike. Mogę Ci nawet zrobić ss z folderu ze nie mam

 

 

Ktoś mnie od banuje w końcu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zrozum to ze mam tylko 4 SS. Nie wiem jak to się stało ale mam je tylko 4.... Wchodziłem do gry i od razu bana dostałem nie wiem za co ... że do gry wszedłem ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy myślicie ze ja będę sobie specjalnie robił problem jednym ss'em ?. Mam tylko 4 i nic na to nie poradzę.. nie usuwałem nic nie kombinowałem ... od początku mam 4 i 5 nie wyczaruje bo do nie ma w folderze. To zbanujcie mnie jeszcze raz to wtedy wam dam 5 SS bo inaczej nic nie poradzę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może dlatego są 4 SS bo dopiero co wchodziłem do gry ? W ogóle czemu Mas3lko się nie wypowie czemu i za co mi dal tego bana ?. Za wejście do gry ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...