Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shady__

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże. Byłem 2 lata  wzorowym Adminem na serwerze innym z paczką z tego COD-a. Oraz na wielu innych.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10 nie ogarniam pluginów ale wszystkie komendy jakie są potrzebne Adminowi znam

Staż w CS-sie:  6lat

Steam / NonSteam: Steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami : http://www.gametracker.com/player/Shady__/80.72.34.124:27034/- może nie mam ich dużo ale to kwestia czasu. Nie jestem przyzwyczajony w graniu bez Admina. Lubię tą robotę. Czasami zamiast grac wolę sprawdzać Graczy :)

Dlaczego TY .!: Ponieważ znam się na tej robocie. Mam spore doświadczenie. Znam obecnych Adminów kopę czasu ( z niektórymi razem Adminowałem na starym serwerze a z niektórymi grałem iż nie byli wtedy Adminami) . poza tym chcę pomóc w utrzymaniu porządku i atmosfery na serwerze. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1h- czasem więcej

Kontakt:

PW steam, GG-28502462

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wg. mnie za mało czasu na serverze spędziłeś ( około 6h ) 

 

I na rzadko Cię widuję ( ale to może przez moje nietypowe godziny grania )

 

na + jest staż, adminowanie oraz steam :)

 

na - jest aktywność na forum oraz czas na serverze 

 

 

 

Moim zdaniem powinieneś dostać szansę

jednak nie gwarantuję tego, że ją dostaniesz :)

 

Zobaczymy co powie reszta administratorów.

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na wielkie TAK! Znam go bardzo dobrze! Człowiek ze starej ekipy. Ogarnia w pełni. Regulamin zna w świetnie i jestem mistrzem w tym fachu! Na pewno będzie tu grał. Taki admin na pewno się przyda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak. Przybliżono mi twoją osobę, więc wiem, że sobie poradzisz. Mam nadzieję, że kwestia godzin zostanie szybko odrobiona, a z racji, że na razie nie ma wymagania na przegrane godzinki przymykam na to oko. Wszystko inne jak najbardziej na plus nawet miałem okazję porozmawiać na ts'ie co tym bardziej zaplusowało. Dobrą stroną jest fakt, że znasz paczkę, co daje lepsze wpasowanie w nasz serwer. Moim zdaniem szansa się należy, ale nie tylko moje zdanie się liczy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak najbardziej tak:

 

- czasami całą mapę siedzi na spec i sprawdza < potwierdzam

 

- zna się na robocie

 

- znam go bardzo długo, czasami nawet zdzieraliśmy łacha z niego, bo przesadzał z adminowaniem

 

- miał od dawna i ma dalej głos jak przepity 30latek

 

- ściąga ludzi ze starego coda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...