Skocz do zawartości
Gość

Witam, jestem zupełnie nowy ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy zgromadzeni na tym forum.

 

Jestem zupełnie nowy na tej sieci, mam zamiar grać na DD2/INF + DM, gdyż uwielbiam te dwie mapy oraz DM :>

 

Teraz powiem Wam coś o sobie:

 

Jestem Kamil, mam 16 lat, zostało pół roku do 17.

 

Moje zainteresowania to:

 

- Sport, reasumując temat sportu to Ja konkretnie interesuje się Piłką Nożną oraz Koszykówką.

 

- Informatyką, co tutaj dużo mówić, jeśli zepsuje komputer, to staram się naprawić, w razie problemów szukam pomocy w internecie, no i wchodzi w Inf oczywiście Grafika, bo zajmuje się tym jako tako

 

- Rysowaniem, jest to moja pasja od małego brzdąca, rysuje już 9 lat, zacząłem jak miałem 7 lat, wtedy też narysowałem swój pierwszy "ładny" rysunek, tamten nie jest jak te aktualne, ale mniejsza o to, nie ma co się przechwalać, bo są osoby z wiele większym talentem.

 

- Mechanika, również od małego to robię, zawsze jak Tata naprawiał samochód to ja do garażu na gazie i krzyczałem "Tato, Tato, mogę coś pomóc?"

 

- Ćwiczenia, aktualnie ćwiczę w domu, robię różnego rodzaju pompki, wszelkie techniki brzuszków oraz podciągam się na drążku w każdym możliwym rozstawie rąk zarówno podchwytem jak i nadchwytem.

 

Więcej o mnie...

 

Na ogółem jestem miłym, pomocnym chłopakiem, ale jeśli mnie już ktoś zdenerwuje to nie ma tak łatwo, ale staram się utrzymywać spokój i pilnować się ogółem.

 

Mówiąc ciut więcej i wracając do poprzedniego tematu ćwiczeń, to jest ciutke kiepsko z wyrobieniem tzw "rzeźby", gdyż mam ciut za dużą przemianę materii i, aby przybrać na masię muszę wykonywać specjalne ćwiczenia na masę oraz muszę mieć specjalną dietę, lecz aktualnie nie mam czasu się samemu za to zabrać, a również nie mam pieniędzy, żeby wykupić dietę.

 

 

 

Kontakt ze mną macie na GG oraz Steam

 

GG - 22825377

 

Steam - virusik :* | Multi-Head.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj, skontaktuj się ze mną na PW, nie trzeba wcale iść do dietetyka, by ułożyć sobie dietę. Mam specjalną stronę, wystarczy podać wzrost i wagę, a pojawi się dzienne zapotrzebowanie kCal itd. Mój brat ma swoją siłownię, więc go zapytam i bez problemu Ci ułoży.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...