Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]JJ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JuNiiN

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): 1x na diablo modzie, 2x na cod modzie (przez dłuższy czas, podobno byłem jednym z najlepszych)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): pisanie pluginów etc. 0/10 (nigdy tego nie robiłem) // komendy i menu 9/10

Staż w CS-sie: nie liczę; kilka lat (+5)

Steam / NonSteam: oczywiście steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/JuNiiN/80.72.34.124:27034/

Dlaczego TY .!: Jestem bezstronny, sprawiedliwy, nie zamierzam bawić się adminem, nigdy nie złożono na mnie przyjętej skargi (a było ich sporo). Z tego co mi wiadomo we wrześniu szykuje się refresh serwera, więc będzie też więcej ludzi, a co za tym idzie więcej "roboty".

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Przez całe wakacje pracuję w tygodniu i czasami również w weekend, więc czas ograniczony, ale po 16 jestem cały czas na steam - wystarczy napisać.

Kontakt: steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198041949927/ 

 

Dodam, że nie mam zbyt dużo postów na forum, bo jestem tutaj piąty dzień, a nie zamierzam "na Janusza" nabijać postów. Forum przeglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Mam o tobie najlepsze zdanie. Znasz tego coda na wylot. Poza tym jesteś w porządku,miły i znasz świetnie regulamin.

 

 

PS:Teraz to dopiero nie będzie można grać ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...