Skocz do zawartości
Gość

[UB]kamehame

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: kamehame

Godzina, data zdarzenia: nie wiem, podczas gry nie dostałem bana 

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP:  STEAM_0:1:831498

Uzasadnienie: Czy ktoś może wyjaśnić za co dostałem bana ? Nie wiem czy admin był porobiony czy jak ale bez niczego banować oO Jak demko nagrałeś to je rozpisz a sam wrzucę na AC/BL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zdążyłam Cię dokładnie obejrzeć ponieważ wyszedłeś z serwera. Stąd ten ban. Chodziło bardziej o aima bo dziwnie grałeś do tego miałeś ponad 90% samych hs. Jeśli chodzi o wh miałeś kilka podejrzanych akcji jednak nie uważam by to było wystarczające żeby stwierdzić, że je masz. Mimo to rozpisze te akcje.

 

8:46 w dobrym momencie zwrócenie uwagi na przeciwnika

 

9:18 CT szedł po cichu od banana a Ty już na niego czekałeś aż wyjdzie zza ściany

 

13:18 też dość dziwna akcja

 

13:57 wyczekiwanie przeciwnika

 

 

 

Proszę o wypowiedzenie się członków UbT :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet nie chce mi się tego komentować, myślałem, że jakieś konkretne akcje będą. Wszystkie akcje albo było słychać przeciwnika, ogarnąłem radar lub troszkę pomyślałem, nic wielkiego. Jak to się mówi gra się tak na ile przeciwnik pozwala :) a w ogóle to gram już prawie 11 lat na jednym koncie i naglę mnie wzięło żeby sobie odpalić na FFA no proszę Cię. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Postanówcie coś wreszcie bo dam sobie rękę uciąć, że Zielonaaa nie nakręciła własnego demka tylko jest to z hltv a to demko jest wręcz śmieszne, żeby można było je oceniać.

 

 

 

Strajk nie słychać ? Obejrzyj to demko dokładnie to będziesz słyszał. Nie widać a radar to co ? Nie wiedziałem, że myślenie w grze jest karane/zabronione :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...