Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na serwerze od dwóch dni i jedyną rzeczą jakiej nie mogę zdzierżyć jest mapa assault, a nawet jej 3 odmiany! Nie mam nic do tej mapy, ale jeśli jest wybierany assault po assaulcie i taka sytuacja ma miejsce kilkanaście razy dziennie to można zwymiotować.

 

Do rzeczy.. proponuję, a nawet domagam się usunięcia przynajmniej jednej z nich i zrobienia czegoś ogólnie z mapami, bo w kółko grane są (eldorado, 3 assaulty i czasami jakiś dust ew. inferno) jakiś elegancki plugin aby vote nie uwzględniało kilka map wstecz. (Del  ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NumberOne powiedział, że będzie więcej map ._. Musi tylko H@ złapać...

 

Zresztą ktoś się zajmuje paczka mapek i niestety musicie poczekać.

 

Jednak dobrze, że się upominacie :) Może szybciej zrobią tę paczkę :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ahh ludzie... szybko tego nie będzie. COD przejdzie konkretne zmiany i zapewne wtedy będą wgrane nowe mapy. Jak tylko złapie pewną osobą to podpytam o wgranie nowych map.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem że się niecierpliwicie. Mnie ta sytuacja też nie jest na rękę, ale niestety nic nie poradzę. Gdybym mógł przygotowałbym co trzeba i tylko wgrać na serwer. Temat z mapami był już poruszany, więc zamykam, a o jakichkolwiek zmianach Was poinformuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




q0ej.png





Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...