Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Co zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

 

Jak wiecie jestem "świeżym" adminem servera cod 200 #2.

 

Mam takie pytanie do wyższych a mianowicie co zrobić jak gracze mi piszą coś takiego,,,, przykład,,,

 

- dawaj mu ss'y albo skarga

 

- banuj go za miny albo skarga ( dobrze je postawił, regulaminowo ) 

 

- sprawdzaj "gracza" albo skarga 

 

 

 

albo to mnie rozwaliło:

 

-admin powinien dawać przykład i robić cele mapy a nie, ze nie reaguje ( No wg. mnie jak ktoś jest przy hostach albo biegnie w ich strone to wykonuje cele mapy.) - Gość jeszcze pisał, że nie reaguję w ogóle :(

 

 

 

 Nie wiem co w tej sytuacji zrobić bo w regulaminie jest tylko o nadmiernym spamowaniu u@ ale takie coś nie podchodzi pod spam :/ Chciałem dać mu kicka ale chyba sytuacja by się pogorszyła :(

 

 

 

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, podpowiedzenie mi co ja mam zrobić albo co mogę zrobić takiemu graczowi. Nie chce żeby wpłynęła na mnie skarga :(

 

 

 

Z Góry dziękuje za pomoc 

 

|Dragon|

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdą taką "groźbę" nagraj na demko lub zrób ss'a gracze powinni za groźby zostać nagrodzeni . jeśli są nachalni możesz dać im bana do 30 minut za spam na u@ .

 

Oni mogą ci zasugerować że ktoś gra "nie czysto" nie mają prawa wymuszać ss'ów. nie którzy gracze mają swoje "chwile dobrej gry" "przebłyski". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty jesteś adminem i musisz wiedzieć jak zareagować w danej sytuacji. Pamiętaj o tym, że  gracze nie mogą ci pisać co masz robić, bo ty jesteś adminem. Zawsze jak masz zgłoszenie zejdź na specta i sprawdź sobie na spokojnie :) Jeżeli dalej będą pisać ci co masz robić zawsze możesz uspokoić ich banem np na 5 min :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dragon... Pierwsza sprawa się nie przejmuj. Ty jesteś tu kierownikiem. Wiadomości o czitach od graczy to tylko wskazówka,która musisz sprawdzić,a jak uważasz,że jest czysty to zostawiasz i grasz dalej. Napiszą Ci,że nie reagujesz? Olej... napisz wtedy sprawdziłem jest czysty i tyle.

 

Co do min itd, nigdy nie dawaj bana na podstawie jednej osoby. Weź pod uwagę zgłoszenie i wejdź na specta w celu sprawdzenia tego i tyle.

 

 

Zawsze możesz liczyć na moją pomoc. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie podawaj sie za admina - zawsze jak bedzie ktoś łamał regulamin (miny/cheaty) wyłapiesz ich na chat.

 

2. Jeśli ktos notorycznie spamuje ci na u@ czymś co nie ma znaczenia - ignoruj tą osobe - w koncu przestanie lub jak już przesadzi - daj mu bana na 5 minut z powodem "przeszkadzasz w adminowaniu".

 

 

 

PS. Wszystkie logi z chatu są zapisywane na serwerze - wszystko to może zostac uzyte jako dowód.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może się mylę, ale prawdopodobnie wiem o co chodzi. Mamy takich kilku na serwerze, sam miałem z nimi problem. Nigdy nie wdawaj się w niepotrzbne rozmowy. Chce pisać skargę, niech pisze. Pełno jest takich kozaczków, nie możesz dać sobie wjechać na ambicje, a to że próbują Cię zastraszyć jak dla mnie podchodzi pod obrazę i brak szacunku dla pełnionej przez Ciebie funkcji. Na wszystko możemy mieć dowody, wszystko da się wyjaśnić. W razie czego wal do mnie, będziemy coś działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wam wszystkim za pomoc :)

 

Wolałem się dopytać żeby potem nie było problem bo paru kolesi strasznie się rzucało.

 

Zastosuje sié do waszych rad i bedé banowa? :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...