Skocz do zawartości
Gość

[UB][bez ub?] [Only DD2]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: El_Michaello

Godzina, data zdarzenia:  2014-08-14 00:00

Mapa:  de_dust2

STEAM_ID / IP: SteamID: 'STEAM_0:0:18099191' IP: '89.231.90.12'

Uzasadnienie: 

 

Bóg  mi świadkiem, że przeszukałem cały komputer w poszukiwaniu screenów. Przeszukiwałem według wszystkich 'wytycznych' z http://multi-head.pl/topic/15232-zamkniętywzór-wstawienia-ssów-oraz-gdzie-je-znaleźć/ ale nie mogłem ich znaleźć. Zacząłem nawet przeszukiwać 'plik po pliku' wszystko co związane z csem ale dalej nic. Robiłem to przez godzinę, ale bez żadnych rezultatów. Jestem kompletnym debilem, albo na prawdę ich nie ma. Nie uważam się za kompletnego debila. Tym bardziej nie czituje. Wcześniej nie dostałem żadnego bana na tym serwerze. Nie byłem posądzany o haxy. Jestem raczej przeciętnym graczem, zazwyczaj w środku tabeli. Dziś nie było inaczej.... 

 

Nagle JEDNA akcja - zabijam 3 przeciwników i dostaje błyskawicznego PERMA BANA. Teraz ciekawostka - normalnie gram pod nickiem El_Mokasynnu. Na serwerze było dwóch Michałów żartujących z tego że są Michalami (brzmi głupio wiem). Myślę, że jeden z nich był adminem. Tak się składa, że sam MAM na imię Michał więc tak sobie zmieniłem nick na "El Mokasynnu Michał". Kilka minut później dostaje kicka z informacją "zmień nick, albo ban". Myślałem, że to żart. Liczyłem, że to cześć adminowskich heheszków ;). Zmieniam nick i wracam jako 'El_Michaello'. 2 rundy później robię akcje, zabijając 3 typów i automatycznie dostaje parma pt. "Czitujesz". Przypadek? Może to jest powód braku screenów  - nie wiem, czy admin może ich nie dać, nie znam się. Tak czy siak - wygląda na to, że ktoś poczuł przymus pokazania jakim to nie jest władczym i prawilnym adminem...  Najwyraźniej, mimo licznych żartów brakuje mu też dystansu... Może się jednak mylę i JEDNA dobra akcja sprawi, że będę zmuszony (bez własnej woli) pożegnać się z serwerem, na którym gra mi się od jakiegoś czasu bardzo przyjemnie. Brak Screenów utrudnia sprawę, ale naprawdę ich szukałem. Jak zrozumiałem (może błędnie) muszę je znaleźć w ciągu 24h... Po godzinie szukania nie ma rezultatów, może ktoś mi tu jeszcze poda jakiś sposób czy coś ale nie załatwię tego jutro bo mój kochany brat się żeni. Tak czy siak, ta cała sprawa jest dla mnie dość abstrakcyjna. Jak nie dostanę unbanna to trudno - prawdopodobnie oznacza to koniec mojej przygody z csem bo nie chce mi się grać na innych serwerach. Dlatego zależy mi na jakimś rozpatrzeniu tego. 

 

Mam nadzieje, że można to jakoś pomyślnie rozwiązać.

 

Pozdrawiam, 

 

Michał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...