Skocz do zawartości

skarga gumiokxD


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:Dzis

Nick admina/gracza, który zawinił:GumiokxD

Świadkowie:PajWoj

Uzasadnienie:Prosze zerknąć na to :) http://zapodaj.net/c22750e1751a6.jpg.html\

 

 

 

Tamten link zły był sorki  

 

 

 

Po tym jak admin gumiok dowiedział się ze dodałem skarge napisał mi tak:http://speedy.sh/zrU7q/Desktop.rar

 

 

 

I dał mi bana za txt z dupy :) i od kiedy beczka z woda na west to txt ? 

 

 

Napisano

Chodzilo mi o to ze zadnego bana nie przepuszcze nawet gdy leciutko dotknie txt od razu ban. i takie lekkie przewinienia bd banowal bez zastanawiania sie . bo na razie probowalem nie banowac za leciutkie przewinienia

 

Napisano

 

Chodzilo mi o to ze zadnego bana nie przepuszcze nawet gdy leciutko dotknie txt od razu ban. i takie lekkie przewinienia bd banowal bez zastanawiania sie . bo na razie probowalem nie banowac za leciutkie przewinienia

 

 

 

 

Tak, tak nie tłumacz się już tutaj :)

 

 

 

 

 

Jestem kolejnym świadkiem ze Gumiok daje bany z tyłka i nie zna regulaminu :) O ile hltv działa zaraz bd skarga na temat min na bs'ie gumfiok :)

 

 

Napisano

gumiok pobierz hltv i chcialbym zebys wstawil ssa z tym txt

 

 

 

dodatkowo co to znaczy "za skarge zadnych banow nie odpuszcze" chyba sie zapominasz chlopie , rowni i rowniejsi?? jezeli w ten sposob bedziesz postepowal dlugo nie poadminujesz kazdego gracza obowiazuje ten sam regulamin i takie samo traktowanie

 

 

Napisano

Gumiok teraz dałeś mi bana za txt. około 2 tygodnie temu na mapce de_lidl Vintrax powiedział że ten główny dach to nie txt. To nie TXT a ty dajesz bana. ogarnij się.

 

 

Napisano

o jejku zaczekam na demko i tych 2 map i rozpisze ;) ... wgl to rozmowy na steam sa prywatne wiec nie powinno to obchopdzic nikogo tutaj ;)

 

 

 

Wlasnie wyszlo demko ;)

 

 

 

1. Alive na TxT  - 

 

http://speedy.sh/DtCsu/2014-08-13-00010.jpg

 

http://speedy.sh/vPYJQ/2014-08-13-00011.jpg

 

http://speedy.sh/n6a2y/2014-08-13-00012.jpg

 

 

 

2. CZAMPON TxT - dodam pozniej bo teraz nie mam czasu ;)

 

 

Napisano

Rozmowy steam nie powinny być dowodem? Skoro pokazują Twoje podejście do sprawy.... To Ty jesteś dla serwera a nie serwer dla Ciebie..

 

Człowieku po co Ci admin skoro za skargi grozisz banami? Skarga to nieodłączna część tej funkcji i trzeba się do tego przyzwyczaić, jeżeli nie masz nic do ukryci w swojej pracy to nie masz co się mścić..

 

 

 

Jak wspominałem radzę Ci czym prędzej zmienić podejście do sprawy, bo jak nadal będzie takie to coś czuję, że długo nie popełnisz funkcji.

 

 

 

 

 

A co do banów wszystkich zamieszanych zapraszam do tego działu http://multi-head.pl/topic/17386-zamkni%C4%99tyregulamin-txt/ myślę, że to rozwieje wszelkie wątpliwości...

 

 

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Najaktywniejsi w tym temacie

Najaktywniejsi w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...