Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Only DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:JeZoR

Godzina, data zdarzenia:13 sierpnia 2014 okolo godz. 10:10

Mapa:DD2

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:2510675/88.199.149.96

Uzasadnienie:Dostałem niby ss'y ale nie mam ich , albo admin mi ss'ow nie zrobil a na demku bedzie widac jak czysto gram.A jak zrobił ss'y to niech pokaze chociaż 1 dowód.

 

PS nawet programem szukalem i nic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robilem 2 sposobami tam opisanymi i nawet anty virusa wyłaczyłem bo nie moglem pobrac programu tamtego i nic a z innych serwerow mam ss'y

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może warto sprawdzić logi i czy plugin faktycznie działa poprawnie ? Może n-ty coś robił dziś rano z serwerem (bo o 7 rano pisał że na dniach zrobi reinstall) i to trochę dziwne że 2 godziny później 2 graczy ze STEAM'em nie ma ss'ów :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SSy na 100% zostały wykonane.Masz je wstawić w ciągu 24h.Jeśli tego nie zrobisz, to jedyną opcją na ub będzie zrobienie 100 wląsnoręcznych reklam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TiBlU to moze bys sprawdzil czy plugin faktycznie dziala a nie piszesz ze ss mam na 100% a jak na innych serwerach robia to mam ss'y

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skończ ten spam, bo i tak bez ssy nie dostaniesz ub. Ssy zostały zrobione i musisz je wstawić, a pisanie nie mam, nie mogę znaleźć nic ci nie pomogą. Następny post bez ssy skończy się ostrzeżeniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co ja wiem to macie 2 only dd2 i tamten moze miec ss'y z tamtego 2 serwa i niech wlasciciel sprawdzic czy plugin dziala

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

j2ot.png

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...