Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie na admina |Dragon|

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: |Dragon|


Wiek: 18


Doświadczenie (w byciu adminem): byłem administratorem na paru serverach  8/10


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7


Staż w CS-sie: 8 lat 


Steam / NonSteam: steam


Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: 
http://www.gametracker.com/player/%7CDragon%7C/80.72.34.124:27034/


Dlaczego TY .!: Myślę, że dam radę zapanować nad cheaterami i innymi mniej ogarniętymi graczami. Często gram na serverze w czasie gdy nie ma adminów, jest wtedy wysyp cheaterów, będę pilnował kultury i porządku na serverze


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jestem w stanie poświęcić minimum 2h 


Kontakt: skype : zbysiokli   steam :) : zbiszu


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. 

 

 

 

Znam go od dłuższego czasu. Mamy podobny staż, często graliśmy razem. Zawsze ogarnięty, chociaż zdarzy mu się przeklnąć. Wiem, że da sobie radę, a ja z Dixo nie wyrabiamy bo serwer się rozrasta i mamy coraz więcej graczy. Wiek, steam, wszystkie wymagania spełnione, nic tylko przyjmować :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem,krótko. Jestem na TAK. Rozmawiałem z tobą facet na ts'ie. Jesteś w porządku. Zna Cię NumberOne,a to kolejny plus dla Ciebie. Wnioskuje,żeś chłop rozważny i ogarnięty. Staż robi swoje. Dobrze mieć takiego emeryta w cs'ie jak ja :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiadasz, że amx znasz 7/10? Czyli umiesz pisać pluginy? Bez problemu Nam zrobisz jakieś fajne perki? Wymagania niby są ale o znajomość amx bym się kłócił :D Ale będę na Tak, bo przyda się admin a czasem są takie odpały, że ja nie mogę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...