Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Pare udoskonaleń

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrać plugin który uniemożliwi reconnect bo to śmieszne jak kogoś ubijesz zaraz na początku chłopak robi rc, i ciśnie od nowa, taki plugin jest na aim/awp/fy /

 

 

 

Oraz wgrać plugin . jeśli kogoś wyrzuci to żeby się staty nie kasowały, ja osobiście przeskakuje z serwera na serwer i mam dobre staty , a chce popatrzeć co się dzieje na aim/awp/fy to wychodząc z dd2/inf kasuje sobie moje piękne staty :(

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Ten zły .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Dla mnie moze zostać tak jak jest .

 

2.Bez sensu to jest , zeby sie staty nie kasowaly hahha . Ja rozumiem to tak : wychodzisz na serwer masz np 20:0 co wchodzisz na inny tam masz np 10:2 i co wchodzisz znow tam gdzie masz 20:0 i chcesz te same staty ? BEZ JAJ ... NA NIEeeeee !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi o to że wyrzuca mnie czasem , przeskakuje miedzy serwerami, jak sobie chce zresetować staty to wpisuje /rs a nie robię rc mam stay 10-0 wyrzuci mnie więc jak chce wbić chciałbym je mieć znów, proste i logiczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdzie Ci zabija ? Powiesz mi gdzie ? Widzisz na jakim serwerze jesteśmy ? nie wiem mam demko nagrać i udowodnić ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok , tylko będe miał chwile , ale jeśli zabijesz z respa z awp, chłopak robi rc to od razu wbija na resp ct i gra ... nie ma tak jak na aim/awp/fy że zabija zaraz po reconnect.

 

 

 

Demko jak nagram jak mi się uda, to wyśle na pw.

 

Zakończmy spamowanie , niebede się przepychał.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...