Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problemy ludzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym poruszyć parę tematów na temat serwera a wiec  :

 

 

 

1. Chciałbym żebyście zmniejszyli granaty dymne do 1 ponieważ jak każdy żuci po 2 granaty dymne a np będzie 10 osób po dwóch stronach to nie da się grac. Pamiętam ten temat był poruszany i zmniejszany z 3 do 2 ale to i tak dużo 2 wiec proszę o zmniejszenie ilości granatów dymnych.

 

 

 

2. Bardzo dużo razy słyszałem jak ludzie mówią o czasie rundy na serwerze a wiec jest teraz czas około 1:40 dla wielu ludzi jest to za mało wiec chciałbym żebyście zwiększyli czas rundy do np 2:30 .

 

 

 

3. Chciałbym żebyście dodali do VIP-a defa (rozbrajacz do paki ) ponieważ często gęsto jak ma się tego VIP-a to często zapomina się w pospiechu o defie i jest potem problem a często jest tak ze nie ma osoby która ma defa a paka lada moment wybuchnie a często ten def uratuje nas przed przegrana.

 

 

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy i pozdrawiam wszystkich:

 

 

 

Ilva ,]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pierwszej kwestii , przeszkadza to tylko na bananie i na długiej , bo jak wchodzą to łądnie HE obijają , Ja bym zostawił to tak jak jest

 

Druga można zwiększyć , ale trzeba karać za kampienie .

 

Trzecia nie mam zdania , nie chca mi dać VIPA więc nie wiem jak to wygląda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 na only dd2 sa 3 i jakos nikt slowem sie nie odezwal ze za duzo a tutaj 2 i jest problem

 

2 czas rundy nigdy w zyciu nie bedzie 2:30 max do 2 minut

 

3 kazdy praktycznie gra z bindami rzadko widze kogos kto nawala po sklepie wystarczy do ktoregos bindu dopisac def i nie ma problemu co do vipa jest chyba ten sam co na only dd2 a z tego co wiem nie ma pliku sma do niego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale powiem ci tak 

 

1. była akcja OPTO chyba zaczął ja na temat granatów wiec wiesz a po prostu dużo graczy się złości ze lecą  dymne i nic nie widać na pól mapy 

 

2.to nawet 2:10 nie mowie wam ile tylko zwiększcie .

 

3. a do defa pełno ludzi tak nie ma ale jak wolisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak jak pisalem z vipem to nie ze komus sie niechce Ilva poprostu technicznie nie idzie tego zrobic przez brak pliku sma

 

 

 

jezeli chodzi o czas rundy prosze Cie popatrz na mape inferno niby 1:40 a itak kampia w domkach od respa i pochylnia wiec zwiekszajac czas damy im tylko wiecej czasu na kampie i wydluzymy runde dla mnei to bez sensu ale niech wiecej graczy sie wypowie zobaczymy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się jest za mało czasu a te granaty naprawdę potrafią wkurzać i utrudniać grę, a co do vip'a to już decyzja odgórna 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 smoke zostaje mi nie przeszkadza a nawet fajnie z awki się bije po miedzy :) 

 

2 tak był bym za tym żeby przedłużyć do 2;00

 

3 mam vipa i fakt przydał by się def ale nie koniecznie według uznania 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. smoke dobre to jest

 

2. czas można przedłużyć

 

3. popieram ilvę

 

 

 

Dodam coś jeszcze od siebie do jar|lukiego bo ty masz dostęp do pukawki.pl weź napisz do nich do pomocy oni naprawią ten rank żeby się nie resetował co jeden dzień ani pomogą bo też miałem taki problem i pomogli mi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Dodam coś jeszcze od siebie do jar|lukiego bo ty masz dostęp do pukawki.pl weź napisz do nich do pomocy oni naprawią ten rank żeby się nie resetował co jeden dzień ani pomogą bo też miałem taki problem i pomogli mi

 

 

Serwery MH postawione są na disCONNECT.pl a nie pukawce :P

 

 

 

A wracając do tematu - jak smoke mają zostać to liczę na to, że ktoś mi udzieli dobrej rady : gdy przechodzę przez smoke ping skacze mi do 90 i strasznie mnie klatkuje. Wie ktoś jak to naprawić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Smoke może zostać, mi to nie przeszkadza,

 

2. czas rundy jest idealny, tak jak Jar|luki napisał wcześniej, i zgadzam się z nim w 100 %:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jezeli chodzi o czas rundy prosze Cie popatrz na mape inferno niby 1:40 a itak kampia w domkach od respa i pochylnia wiec zwiekszajac czas damy im tylko wiecej czasu na kampie i wydluzymy runde dla mnei to bez sensu ale niech wiecej graczy sie wypowie zobaczymy

 

 

3. Def by się przydał, ale to konieczne nie jest ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiem wam tak na temat tego czasu ciągle wspominacie o tym de_inferno ale gdy my widzimy jak ktoś jest w domku parę razy i ewidentnie kampi to po postu dostaje bana na jakiś tam czas i jak wraca to nie robi tak. a co z dd2 tam nam jest potrzebne co najmniej 2:10 bo za nim to tamto to wiecie jak to jest sami gracie wiec wiecie to chociaż zwiększcie do tych 2:10 min bo 1:40 to jest bardzo krótko. a nie martwicie się na inf bo teraz strasznie tam pilnujemy tego domku ! A powiem wam szczerze przepraszam za przekleństwo ale kurwa jak CT po 20 sek jest na naszym respie to się nie dziwcie ze ludzie stoją w domku bo wiem jak jest sytuacja jak all CT jest pod domkiem powiedzmy 10  a nas już trochę powybijali to jest ciężko nie siedzieć w tym domu bo tam w miarę jest bezpiecznie i możemy spokojnie opracować plan. A np ja jako admin sam siedzę na serwie i widzę ze CT rash-uje to co mam dać każdemu banan na jakiś czas bo rash-uje bo ostrzeżenia nie działają a nie chcę wszystkich CT banować wiec Jar|luki pomysł nad tym masz tu sytuacje z CS wzięte. ,]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem szczerze można by było dodać antyrasz chociaż na kilka sekund, przecież TT jest zniszczone na inferno, na banana nie da się wejść z samych HE giniesz, jedyna opcja to na duży bs , ale to tez nie jest łatwe i kończy sie kampieniem w domu, dużo razy upominałem aby nie kampić, a otrzymywałem odpowiedz "niech oni nie raszuja"

 

 

 

Nazwa tematu idealna "problemy ludzi" xD Oj Ilva !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.moze zoatac tak jak jest mi to nie przeszkadza.

 

2.czas rundu moze byc odrobine dłuższy

 

3.nie mam vipa i sie nie wypowiadam na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ilva twoj komentarz z planem i raszowaniem dobił mnie na maxa wiekszych bredni tutaj nigdy nie przeczytalem .

 

Plan ?? jest banalnie prosty paka na a albo paka na b serio potrzebujecie 2 minut w domku zeby to ogarnac? siedze ostatnio duzo na inferno i prosze Cie kampienie i tylko to w domku jedyne co wazne szybko przebiec do domku zeby zajac dobra kampe zreszta grajac w tt kazda rudna jest do wygrania 2 SG srodek banan i jazda na bs albo odwrotnie tylko trzeba puścić czasami shift i ctrl to szybciej ten ludzik biega :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jar|luki tylko tym masz takie zdanie bo grasz w CT prawie zawsze na inf wiec nie wiesz a czasami ludzie siedzą a sam nie ugram całej rundy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dyskusja jest po to żeby coś zmienić jak multum ludzi narzeka a jar|luki nie może zmienić czasu np na te głupie 2:00 to dziwne i wgrać do VIP def a kij już z tymi granatami to nie wiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak Zielonaa. mówi serwer na razie pozostanie bez zmian 

 

// zamykam żeby nie ciągnąć nie potrzebnych dyskusji 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...