Skocz do zawartości
Gość

[UB]Nervusek . [ Ban x5 ] No SS ... Cheaty ? ;O

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Nervusek
Godzina, data zdarzenia: 11;35 , 6 sierpnia 2014 rok
Mapa: DD2 Only _ #2
STEAM_ID / IP: neo, zmienne
Uzasadnienie: Gram jak zawsze ... No i nagle ban z Powodem " Czitujesz "


Nie wiem o co chodzi ? Aim / wh / Sh / BH / czy innego rodzaju cheat ? ... Żadnego z wymienionych nie posiadałem ...  :) wcześniej [ Cztery ] razy dostałem SS-y a teraz Ban za czity -.- ;o 





6 raz u was dostaje bana -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczekajmy na demo z hltv. 

 

 

 

oto runda gracza zbanowanego: http://www20.zippyshare.com/v/84460048/file.html

 

 

 

w niektórych sytuacjach ma bardzo dobre info, wie gdzie rzucić 1 he,  jego gra jego "skill" jest dla mnie bardzo podejrzany, ma niektóre akcje, że go bardzo łatwo zabijają, lecz w innych rundach niszczy wszystkich

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem wtedy na serwerze, śmiesznie celowałeś przez ściany, jak wychodził ktoś i celowałeś w banie to tak jakbyś miał no recoila przez sekundę a potem normalnie. Poza tym rzucałeś he przez pół mapy i bez słuchu zabijałeś gości. Niech administracja oceni demko. Bo ss'y teraz są szczerze gówno wartę i gratuluję że nie zrobił Ci screenów bo teraz pełno na świecie anty ss ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Grałem wtedy na serwerze, śmiesznie celowałeś przez ściany, jak wychodził ktoś i celowałeś w banie to tak jakbyś miał no recoila przez sekundę a potem normalnie. Poza tym rzucałeś he przez pół mapy i bez słuchu zabijałeś gości. Niech administracja oceni demko. Bo ss'y teraz są szczerze gówno wartę i gratuluję że nie zrobił Ci screenów bo teraz pełno na świecie anty ss ;)

 

 

Nie wiem czy moge sie wypowiedzieć ale chyba tak ...

 

 

< Celowałem przez ściany ? > - hahahha rozbawiłeś mnie serio ... Akcja z Długiej ... No chyba mam słuchawki ubrane i słyszałem ze idzie i nie celowałem w niego przez sciane tylko mierzyłem celownikiem mniej / wiecej wiedząc gdzie jest ...

 

 

< No Recoil przez 1 sekunde ? > - hahahaha tu to dowaliłeś na maxa :D ... Nie ma czegoś takiego jak no recoil przez sekunde ... Wystarczy obejrzeć demko i sprawdzić że za każdym razem strzelam tak samo i nie ma żadnego no recoila

 

 

< Rzucałem He > ... Człowieku no to chyba oczywiste rzuciłem x1 na gale i widzialem ze zadałem Damage to wiadome że czekam na ziomka aż wyjdzie ? ... < Fuck Logic > ?

 

 

< Anty SS > ? hahahahh dobre .. Po pierwsze nie mam nawet takiego czegoś zainstalowanego na kompie i nawet nie wiem jak go odpalić -.-  ...

 

 

Serio musze 24h czekać ? ;/ nie da rady wcześniej ? .. Bo grać mi sie chce ale jak widze jak jakiś niedoświadczony admin mi daje bana za cheaty których nie mam to sie robi żałosne ... Popatrzcie na Spect'a jak gram ... nie gram 1 raz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Niedoświadczony admin" - Wydaj 8zł na steam a nie płaczesz, nikt nie ufa ns'om więc się nie dziw. A nie okradasz valve, na steam może byś miał 1x bana nie więcej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

"Niedoświadczony admin" - Wydaj 8zł na steam a nie płaczesz, nikt nie ufa ns'om więc się nie dziw. A nie okradasz valve, na steam może byś miał 1x bana nie więcej ;)

 

 

Nie mam takiego obowiązku posiadać Steam'a ... Lepiej mi na NS i tak zostanie na zawsze ...  Karać i tak będe :)

 

 

 

//////

 

 

Moge prosić o link do Demek z HLTV ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Póki grasz na NS to przyzwyczaj się do takich sytuacji. Kompletnie nie rozumiem twojego oburzenia.

 

http://www.disconnect.pl/demos.php?id=2831   -> link do HLTV

 

 

 

PS

 

Tłumaczysz się jakbyś faktycznie miał te czity i próbował uniknąć kary :)

 

 

Nie chce uniknąć żadnej kary !!! pisze jak jest .. Nie miałem cheatów bo nie lubie grać na wspomagaczach bo mi to nie daje satysfakcji ...  Wole zabić uczciwie niż na wh / aim ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz czysty lub na tym demku nic nie widac leci ub :)

 

 

 

 

 

 

Przypominam że w tym dziale wypowiadają się zbanowani gracze , admini bioracy udzial danej sytuacji i UBT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

jqwi.png

 

 

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...